Відпочинок у Туреччині

Турція - одна з найпопулярніших напрямків літнього відпочинку для українських туристів. Всі курорти Туреччини можуть похвалитися великолепними пляжами, теплим красивим Середземним морем, прекрасним сервісом та знаменитою системою "все включено".

Туреччина розташувалася на узбіччі Європи та Азії, природи та екскурсійної програми в Туреччині найрізноманітнішою, віза в цю країну для українців скасована.

Кейтеринговые компании спб окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відпочинок сезону: Курортний сезон в Туреччині починається в травні і закінчується в жовтні. На південному узбережжі (Середземне море) сезон триває довше, ніж у Мармарісі (Егейське море), однак різниця не значна і погода в початок і наприкінці сезону може бути непередбачуваною.

Предлагаем вам підібрати для себе зручний тур в Туреччину за допомогою нашого модуля пошуку турів!

Подобрать тур!

Особливості курорту

Турция - це одна з найпопулярніших масових напрямків. Одновременно це країна колись великих цивілізацій, які залишили після себе, крім засліплених гір, теплого моря та ласкової клімату незрозуміле число архітектурних пам'яток.

Клімат

Клімат Туреччини в різних регіонах різноманітний дуже помітно. В Стамбуле он умеренный, середня температура зимою +4 ° С, влітку - +27 ° С. На Анталійському побережжі переважають середземноморські кліматичні умови з середніми температурами +9 ° C зимою і +29 ° C влітку.

Основні курорти

Аланія, Анталія, Белек, Кемер, Сиде, Бодрум, Даламан, Дидим, Измир, Каппадокия, Кирієна, Кушадасы, Мармарис, Стамбул, Улудаг, Фетхіе, Чешме, Эрзурум, Ялова

Оператори

TUI, Tez Tour, Anex, Join Up, Coral, Pegas, TPG, Зевс Тревел, Альф ТО, Сиєста, Тур. Клуб.

Вылеты, виезды

Вылеты: Харьков, Киев, Одесса, Запорожье, Днепропетровск, Львов, Херсон, Ивано-Франковск

Длительность тура

от 7 днів

Виза, документи

Для в'їзду з метою туризму виза не потрібна.

Граждане України можуть в'їхати на територію Туреччини без візи термін перебування до 90 днів, протягом шести місяців з моменту першого в'їзду.

З 1 червня 2017 року громадяни України мають можливість подорожувати по Туреччині за ID-картами (внутрішніми паспортами)

Паспорт (діючий не менше 150 днів з дня в'їзду в Туреччину), деякі оператори за свої тури приймають не менше 180 днів

Розміщення

У Туреччини різноманітна база готелів, начиная від скромних недорогих 3 * готелів до розкішних 5 * готелів з аквапарками, боулінгами та центрами талассотерапії. Все це дозволяє туристам з різним достатком підібрати відповідні варіанти відпочинку. У будь-якому випадку, інфраструктура готелів широко розвинена, так як специфіка туристичного бізнесу Туреччини є орієнтацією на всілякі розваги.

Питание

Концепція харчування в готелі - в основному, система All Inclusive, що включає в себе сніданок, обід, вечерю "шведський стіл", алкогольні та прохладні напої місцевого виробництва; деякі готелі пропонують також повний пансіон або завтрак. На території готелів є ресторани, бари, кафе.

Транспорт

Самолет

Тип тура

Індивідуальний

Інфраструктура

Більша частина готелів на своїй території надає наступні послуги:

Обмін валют

Экскурсионное бюро

Камера хранения багажу

Прачечная