​Вічне літо, тур у Домінікану

Як би банально це не звучало, але прилетівши в Домінікану потрапляєш в райське містечко, це оцінять, навіть невіруючі. Субтропічний клімат огортає з перших секунд.

Як тільки ви потрапляєте на пляж, то дихання збивається від захвату і пропадає реальність того, що відбувається. Перед вами чистісінька блакитна прозора вода Карибського моря, білосніжний ніжний пісок і соковиті зелені пальми. Сонячні промені пестять шкіру.

ЖИТТЯ СЕРЕД ЗЕЛЕНИХ ПАЛЬМ

Тури в Домінікану користуються особливою популярністю серед любителів пляжного відпочинку. На вибір вам запропонують оселитися в готелі, котеджі або затишному бунгало. Ви вибираєте вподобаний пляж, відокремлене або ж більш людне місце і насолоджуєтеся відпочинком по повній.

КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК АБО ЯК ДІЗНАТИСЯ ЩОСЬ НОВЕ ПРО КРАЇНУ

На території країни розташовані чудові палаци і собори в колоніальному стилі, які відкриті для відвідування. Національні парки вражають своїми тропічними рослинами, незвичайними квітами, дивовижними птахами. Привабливі і екскурсії на дикі незаймані пляжі, де ви зможете відчути себе Робінзоном.

цікавий момент

Система очистки сточных вод купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для любителів активного відпочинку райське містечко надає можливість зайнятися серфінгом або дайвінгом. Підкорите солоні простори ковзаючи на гребенях хвиль. Пориньте з аквалангом в підводний світ Карибського моря і спостерігайте за морськими мешканцями. Розглядайте небаченої краси корали.

гастрономічний ЗДИВУВАННЯ

Безліч кафе і ресторанів на території курортів Домініканської республіки представляють незвичайні традиційні страви. У місцевій кухні використовуються бобові культури, банани і овочі в різних поєднаннях з рибою або м'ясом.

У РИТМІ ТАНЦЮ

У Домінікані можна застати барвисті яскраві фестивалі на різні тематики майже цілий рік, а саме: з лютого по квітень, всі літні місяці, вересень, жовтень і грудень. Станцюйте улюблену домініканську сальсу, бачату, меренге або ж поспостерігайте за танцюючими. І в тому і в іншому випадку отримаєте виключне задоволення.