Ультрафіолетова лампа для гель-лаку

Моделі, представлені в асортименті магазину, відрізняються:

Потужністю. При роботі з биогелем достатня потужність пристрою - 9-12 W, а для нарощування з використанням моделюючого гелю потрібна УФ-лампа для нігтів більшої потужності - 36 W. Якщо обладнання купується для домашнього використання, цілком можна вибрати і малопотужне виріб, але при виборі приладу для роботи в салоні раціональніше вибирати з моделей з високою потужністю. Вони дозволяють витрачати на проміжні операції значно менше часу.

Наявністю додаткових функцій: таймера, вентилятора, висувного дна і ін.

Профессиональная уф лампа для наращивания ногтей купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Об'ємом. Моделі великого обсягу призначені для сушіння нігтів всіх пальців руки одночасно, невеликі моделі дозволяють сушити нігті тільки по одному.

Дизайном. Серед УФ-ламп різноманітної форми та кольору можна вибрати і замовити ідеально підходить під інтер'єр салону або особистий стиль майстра.

Всі представлені в каталозі моделі є професійною технікою нового покоління. Кожна ультрафіолетова лампа для гель-лаку - екологічно безпечна, довговічна і здатна в 2-3 рази скоротити час процедури манікюру / педикюру.

Вивчіть асортимент нашого магазину. Крім широкої різноманітності моделей є маса інших переваг вибору і купівлі обладнання :

висока якість всіх виробів;

вигідна ціна на УФ-лампи провідних виробників;

доставка протягом доби, оперативна відправка в інші регіони;

істотні знижки, регулярні розпродажі і акції.