​Тури на Балі: відвідай райський острів!

Відвідати острів можна в будь-який час року, тому тури на Балі затребувані завжди. Особливо серед людей, чий відпустку випадає на осінньо-зимовий період. Кожен знаходить тут спосіб відпочити із задоволенням. Для любителів активного проведення часу передбачена можливість займатися дайвінгом, серфінгом, рафтингом, кайт-серфінгом. Прихильники екстриму здійснюють польоти на парапланах, відправляються на квадроциклах в сафарі по джунглях, гуляють по океанському дну і піднімаються до вершин діючих вулканів.

Для батьків, які подорожують разом з дітьми, відпочинок стане незабутнім, адже на Балі можна поплавати з дельфінами, сходити в один з трьох аквапарків, відвідати лісу мавп, зоопарки, побачити справжніх слонів. На окрему увагу заслуговують парки: метеликів, рептилій і птахів, орхідей. Для дітей у віці 5-12 років існує екологічний табір, де можна захоплююче і цікаво провести з ночівлею кілька днів.

У любителів пляжного відпочинку тури на Балі залишаються в пам'яті надовго. До самих мальовничих пляжів півдня відносяться: Джімбаран, Наммос, Кудета, Нуса Дуа, Пандаво. На півночі залучають відпочиваючих Пемутеран і Ловіна, на заході - пляж Медеви. Зі східних інтерес викликають Амед і Вайт Сенд.

Для захоплених рибалок немає кращого місця, ніж Балі. Приголомшливе поєднання можливостей річкової та морської риболовлі нікого не залишить байдужим. Бажаючі можуть замовити, крім іншого, човнові прогулянки і морські круїзи. Відмітна особливість таких подорожей - наявність скляного дна у човнів, через яке можна побачити всі цікавинки підводного світу.

Нічне життя на Балі зустрічає різноманіттям клубів з наймоднішими діджеями. La Plancha, KuDeTa, Rock Bar, WooBar та інші заклади зустрічають відвідувачів неймовірною атмосферою.

Тури на Балі затребувані серед людей з різними інтересами. І, до чого б не лежала душа мандрівника, одна безперечна перевага приваблює всіх без винятку - це приголомшлива за своєю красою природа. Тут можна побачити чудові водоспади Мундук і Гіт-Гіт, сади спецій, гірські річки, розкішні джунглі.

Щоб насолодитися місцевими красотами, багато хто вирушає до національного парку Барат. Більшої різноманітності риб, коралів і океанічних тварин важко знайти де-небудь ще. Термальні джерела, зграї диких дельфінів, що пропливають між Менжанганом і Балі, залишають незабутні спогади про це місце.