Собор Святого сімейства

Знаю багатьох мандрівників, які принципово обходять стороною пам'ятки, подібні Храму Святого Сімейства в Барселоні. Роблять вони це, як правило, з однієї причини - тому що про La Sagrada Familia (Ейфелевій Вежі, Римському Колізеї, Карловому Мосту і т.п.) знають абсолютно все, тому що там завжди багатолюдно, тому що це «туристичний баян». Позиція в цілому цілком зрозуміла, ходити неходженими стежками і відкривати щось нове завжди приємно, але хіба знамениті споруди від своєї популярності стають гірше? Я так не думаю. Вже зараз я розумію, що не відвідавши Храм Святого Сімейства, я дуже багато втратила б.

Комфортабельный автобус Харьков Симферополь. Поездка на микроавтобусе в Крым на отдых по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

La Sagrada Familia всередині

Звичайно, я не буду розповідати ніяких подробиць про настільки знаменитому спорудженні, це навіть, напевно, було б поганим тоном. Навіть якщо хтось не знає більш ніж 100-річну історію створення Храму, Вікіпедія та інші інтернети вам на допомогу. Я лише спробую відтворити свої найяскравіші враження від знайомства з Temple de la Sagrada Família.

Собор Святого Сімейства

Найперше враження - від неймовірних розмірів споруди. Навіть якщо ви думаєте, що Храм Святого Сімейства дуже і дуже високий, знайте, він ще вище, ніж вам здається!

Собор Святого Сімейства. Будівництво

Друге враження - не найприємніше - не зупинятися будівництво. Підйомні крани, будівельні ліси, робочі на даху, все це трохи заважає сприйняттю, але зате дає право сподіватися, що проект-таки буде завершено в обіцяному 2026 році.

Будівництво Sagrada Familia

Черги до кас в листопаді невеликі, долаються за 5-10 хвилин. Ще один аргумент на користь відвідування Барселони не в розпал туристичного сезону.

Собор Святого Сімейства. черга

Вхідний квиток коштує від 14 до 21 євро, залежно від того, які додаткові об'єкти ви хочете побачити - наприклад, зайти в музей або піднятися на оглядовий майданчик на одній з веж.