​Сицилія, Італія

Одним з густонаселених районів Італії є Сицилія, до складу якої входять кілька островів з 5-ти мільйонним населенням. Це місце гір і пагорбів зі спекотним літом і теплою зимою, де вирощують різні сорти винограду, цитрусові і кактуси.

На найбільшому острові - Сицилія знаходиться діючий вулкан Етна, що досягає у висоту більше трьох тисяч метрів. Крім цього сплячого гіганта є ще кілька недіючих поменше.

Остров'яни здобуваю сірку, будівельний камінь, в Палермо і Мессіна будують суду, добувають нафту і газ, а в місті Милаццо знаходиться потужний нафтопереробний завод. У цьому регіоні Італії добре поставлено сільське господарство, однією з головних складових якого є вирощування злакових. Там також вирощуються оливки, з яких отримують прекрасної якості оливкова олія.

Тут ростуть різноманітні фрукти, в числі яких ківі і манго, банани і фісташки, хурма і мигдаль, інші фрукти. Улюблені нами орхідеї постачають з Сицилії. Прекрасне вино і мед, різноманітні рибні консерви і копченості - це далеко не повний перелік багатств цього регіону.

Виноградні поля на СіцілііВіноградние поля на Сицилії

У порівнянні з іншими регіонами Сицилія вважається небагатим районом. Для гостей добре налагоджений туризм і обладнані пляжі, їх увазі наданий Палермский оперний театр, який є одним з найбільших театрів Італії. Грецький театр Таорміна зі спектаклями і концертними виступами, фестивалями музики і танців, екскурсіями по історичних місцях. Відпочинок в цій острівній області Італії привертає величезний потік туристів з усього світу.

Прекрасні комфортні готелі в райських куточках острова, приголомшливі своєю індивідуальністю і витриманим до дрібниць стилем, з гостинними привітними господарями створять дружню і сімейну атмосферу для відпочинку. Сицилія - це воістину райське місце, для будь-якого хто любить красу і гармонію.