​Ремонт квартири в стилі Хюгге

Хюгге - датський стиль, який завоював світ буквально за пару місяців. Назва походить від данського «Hyggekrog», що буквально перекладається як «затишну куточок». Згодом стиль переріс у справжню філософію, особливий стиль життя. Стиль Хюгге в інтер'єрі - це безтурботність і спокій, тепло, затишок, комфорт, відчуття спокою і безпеки.

Надихнувшись новим датським світоглядом, десятки тисяч людей вже наповнили своє повсякденне життя добром і затишком. Далі розглянемо, чим дизайн Хюгге виділяється на тлі інших, яким ідеям слід.

Вы можете заказать оригинальный дизайн интерьера по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Хюгге дизайн квартири - це концентрація комфорту і затишку, м'які кофра, подушки і пледи - найпростіший і дієвий спосіб домогтися потрібного ефекту

Філософія стилю Хюгге в інтер'єрі

Данія - північна країна з холодним кліматом: зима довга і похмура, літо коротке і прохолодне, сонця мало, більшу частину днів йде дощ. Така картина добре знайома петербуржцям, та й в цілому по Росії спостерігається схожа картина.

Але не дарма серед данців найвищий показник щастя. Вони знайшли вихід - почали організовувати в своїх квартирах і будинках ті самі затишні куточки, які швидко розрослися до повноцінного стилю і навіть цілого філософського руху.

Хюгге зараз - це м'які меблі і в'язаний картатий плед, теплі шкарпетки і пухнасті килими, великі фактурні гуртки з гарячим чаєм, запах кориці і прянощів, гарний настрій, комфортне і легке спілкування. У центрі всього тут - особистий комфорт кожної людини, будь-яка розкіш - непотрібний надлишок, а в простоті криється чарівність і спокій.

Хюгге - своєрідне протиставлення класичним стилям, наповненим розкішшю. Дорога і вигадливі меблі не вписується в концепцію мінімалістичного затишку.

Стиль Хюгге в стандартній квартирі в Росії рівно такий же, як і в Данському заміському будинку, тому що ця філософія - абсолютно універсальна і доступна. Основа щоденного побуту - декор в стилі Хюгге. Сам ремонт виконується якісно, але дуже стримано. Натуральні матеріали і фактурні поверхні сприяють комфорту, але не виходять за рамки необхідного (ніяких дизайнерських італійських шпалер і дорогущей елітної плитки ви тут не знайдете).

Цікавий факт: у 2016 році слово «Хюгге» офіційно занесли в Оксфордський словник з позначкою «слово року». Хештег #hygge в соціальних мережах щодня поповнюється десятками тисяч постів і фотографій. Данці - народ, який уміє жити затишно і піклуватися про себе, і вони з радістю діляться цим мистецтвом зі світом. Як бачимо, їх старання не проходять даром, а філософія Хюгге вже кілька років впевнено крокує світом.

Про те, як оформити квартиру в стилі Хюгге, розповідаємо далі.