​Про місце Музей Гревен

У паризькому музеї Гревен представлені воскові фігури. Він був заснований понад півтора століття тому, відкривши свої двері відвідувачам 5 червня 1882 року.

Вперше думка створення в Парижі подібного музею, з'явилася в 1881 році. Журналістом Артуром Мейером було вирішено створити Музей воскових фігур на кшталт Музею воскових фігур мадам Тюссо в Лондоні. Тут також зображені знамениті люди, про яких писалося в його ж газеті Le Gaulois. Артур Мейер запропонував співпрацю відомому скульптору і карикатуристу Альфреду Гревені, в честь якого і була названа експозиція.

Ветеринарная клиника в Алматы окажет качественные услуги Вашим питомцам, стоимостькоторых Вас приятно удивит.

На сьогоднішній день в Музеї Гревен представлено понад 500 воскових фігур відомих персон, а також популярних вигаданих персонажів. Вражає схожість воскових фігур з їх «оригіналами» в особі, погляді та поставі. Все передано з надзвичайною точністю.

У Паризькому музеї воскових фігур Гревен під одним дахом знаходяться представники різних епох, статусів і сфер діяльності. Тут і знамениті музиканти, і легендарні актори, і політики, і спортсмени-рекордсмени, і монархи, і президенти. Всіх тих, хто коли-небудь творив світову історію, можна побачити в цьому місці. Тут і геніальний Моцарт, і блискуча Бріжит Бардо. і сліпуча Селін Діон, і неповторний Жерар Депардьє, і Людовик XIV з Наполеоном, і чудовий Зенедін Зідан з швидким Міхаелем Шумахером, і безстрашна Жанна д'Арк з чарівною Розкрадачка гробниць Ларою Крофт, а також багато інших.

Відвідайте музей Гревена і зробите справжню подорож у часі. Тут можна в чотири руки зіграти на роялі з легендарним Елтоном Джоном, подивіться в очі самому «міцному горішку» Брюсу Віллісу, захопитися красою незрівнянної Мерилін Монро.

Вишуканість і унікальність інтер'єру музею воскових фігур також звертає на себе увагу. У просторих залах стоять позолочені колони, величні скульптури, дзеркала з красивим обрамленням.

Музей Гревен в Парижі розташований на Великих бульварах в дев'ятому районі міста на правому березі Сени. Це найстаріший музей воскових фігур в Європі. Тут є дзеркальна кімната, побудована на принципі катоптричні театру.

Луї Арагоном, який мав псевдонім Франсуа ла Колер, був написаний цілий цикл віршів про музеї Гревен. Збори таємно видавалося редактором видавництва миню за часів суворого режиму Віші.