Пляжі Ізраїлю: де відпочити?

Ізраїльські пляжі - це осередок різноманітності. Дайвінг по коралових «заростях», дельфінарії, грязьові ванни, волейбол, безліч пляжних розваг, і навіть безкоштовні шахи і «екзотика» на кшталт пляжної бібліотеки ...

Пляжі Ізраїлю: де відпочити?

Профессиональный бокс харьков посетить занятия можете именно Вы. Цены на услуги Вас приятно удивят.

А ще «мультимовні» рятувальники, які вміють спілкуватися навіть на мові глухонімих, і багато іншого.

Більшість популярних пляжів Ізраїлю розосереджені по узбережжю Середземного моря - це близько 200 км берегової лінії. Власне, уздовж цієї частини узбережжя знаходяться Тель-Авів, Хайфа, Нетанія, Ашдод, Акко, Герцлія, Ашкелон.

Близько 40% інших ізраїльських пляжів знаходяться в протилежній стороні, на берегах Червоного, Галілейського і Мертво морів.

ТОП-10 найкращих пляжів Ізраїлю

Цілком очевидно, що різні ізраїльські пляжі можуть бути абсолютно не схожими один на одного, і це дає свої переваги, коли мова йде про цілеспрямоване відпочинку. Так, молоді більше до душі прибережні зони Тель-Авіва з їх клубним життям і нічними тусовками. Тим же, хто бажає більше підправити здоров'я, краще підійдуть лікарні Мертвого моря. А хто віддає перевагу тихому і умиротворений відпочинок, тому варто вибирати Західну Галілею і її Північне узбережжя.

Индивидуальные тренировки по боксу Харьков по самой выгдной стоимости на сегодняшний день.

Столичні пляжі Тель-Авіва по праву вважаються кращими в країні. Головний міський пляж розкинувся на 10 км береговою лінією і ділиться ще на 10 внутрішніх пляжів. Кожен з них має свої «фішки» і своїх постійних відвідувачів і цільову аудиторію.

Місцеві вважають за краще північні пляжі. Один з північних пляжів - гей пляж. Туристи більше тягнуться до пляжів в центральній частині міста. На південь стягуються хіпстера і жителі Яффо. Більшість пляжів Тель-Авіва безкоштовні, але якщо ви приїхали на машині, за парковку потрібно буде платити скрізь.

Великою популярністю серед туристів і їх попутників також користується пляж Кесария-Біч (Caesarea beach). Він знаходиться в 50 км від Тель-Авіва, якщо їхати на північ. Тут всім буде цікаво подивитися руїни стародавнього римського акведука і поніжитися на найчистішому піску. Особливо активно сюди з'їжджаються відпочиваючі по вихідним.

Є на півночі столиці Ізраїлю курорт Герцлія (Herzliya). Він знаходиться в дуже престижному районі і спочатку має до висококласного «лакшері» -відпочинку. Тут достатньо респектабельних готелів, ресторанів, барів, так що до глибокого вечора розвага собі знайде будь-хто.

Окремими перевагами володіє курорт Ейлат. На 12 кілометрах уздовж берегової лінії узбережжя Червоного моря розташовані готелі і пляжі. Кращим пляжем вважається Coral Beach. Власне, його найбільше і цінують любителі дайвінгу за прекрасні коралові рифи.

Крім дайвінгу в Ейлаті створені відмінні умови для цінителів спілкування з дельфінами. Недалеко від парку «Дельфіновий риф» знаходиться Dolphin Beach, де кожен може вдосталь наплаватися в компанії цих дивовижних морських ссавців. Вхід коштуватиме від 40 до 58 шекелів в залежності від сезону (приблизно 700-1000 рублів).