Переваги матових натяжних стель

Плівка, яка використовується в натяжних стелях, буває глянсовою і матовою. Матовий ефект обумовлений шорсткістю поверхні полівінілхлоридної плівки, завдяки чому вона імітує якісно оштукатурений стелю з побілкою. Переваги матового стелі полягають в тому, що він не створює відблисків, не відображає предметів меблів, має дуже рівний колір. На відміну від глянсових плівок, матові не відрізняються таким великою різноманітністю відтінків. Найчастіше в продаж надходять білі полотна або плівки пастельних кольорів.

Найкращі натяжні стелі Київ по самій привабливій вартості на сьогоднішній день.


Матова поверхня характерна для традиційних побілених стель, тому що розглядається нами варіант обробки підійде для інтер'єру практично в будь-якому стилі. Якщо ви віддаєте перевагу класичну обстановку і не відчуваєте позитивних емоцій по відношенню до всього екстравагантного і кидається в очі, то матовий натяжна стеля доведеться вам до душі. Ви можете встановити його в будь-якій кімнаті - в спальні, на кухні, в кабінеті, вітальні. Такий варіант обробки дозволяє створити стелю, яка не буде привертати зайвої уваги, даючи можливість очам зосередитися на інших інтер'єрних рішеннях. У кімнаті з оригінальними колонами, ліпними елементами, старовинними меблями або незвичайними декоративними елементами повинні бути саме матові стелі. Якщо кімната дуже простора і має прямокутну планування, то в цьому випадку також бажано встановлювати матові стелі.

До технологічних переваг натяжних стель можна віднести підвищену щільність використовуваної плівки, яка здатна витримувати до сотні літрів води. Така особливість досить актуальна в багатоповерхових будинках, так як дозволяє власнику квартири захистити свій інтер'єр від можливих протікань. У таких ситуаціях вся вода буде накопичуватися на плівці, після чого її можна буде злити, а потім повернути плівковому стелі колишній вигляд.

Вартість матових натяжних стель можна подивитися на сторінці з цінами - ціна на матові натяжні стелі Київ.

Матова плівка, як і глянсова, характеризується антистатичністю, тому не притягує пил. Під плівкою абсолютно не видно заховані всередині стелі інженерні комунікації (дроти, труби). Також непомітні недоліки базової стельової поверхні.

Матові натяжні стелі не завдають шкоди довкіллю, гігієнічними і абсолютно нешкідливими для здоров'я, про що можуть свідчити додаються до виробу сертифікати.

Натяжні стелі підвищують шумо- і теплоізоляцію приміщення, вони абсолютно не схильні до гниття, займання, деформацій, хімічних впливів. Плівка не пахне і не розкладається, є зручною у догляді. Коли ви будете протирати матова стеля вологою ганчіркою, на ньому не будуть залишатися розводи.

Матові плівкові стелі коштують дешевше інших різновидів натяжних конструкцій, тому вони найбільш доступні для пересічного споживача. Такий варіант обробки сьогодні значно дешевше штукатурення, пристрої підвісних стель. Термін служби матових натяжних стель вище, ніж у стель з побілкою, стельовими шпалерами або з пофарбованою поверхнею.

У новобудовах установку натяжних стель можна здійснювати відразу, так як дані конструкції не пошкоджуються в процесі усадки будівлі.

Поверхня матовою плівки можна фарбувати, на неї можна наносити будь-який візерунок або фотографію методом широкоформатного друку. Іноді плівку розфарбовують вручну, створюючи ексклюзивні дизайнерські малюнки та орнаменти, які надають приміщенню неповторний вигляд.