Основні властивості плівки

Основні властивості плівки
Доступна ціна на поліетиленову плівку в рулонах і чудові експлуатаційні якості нашої продукції дозволяють вважати її кращим вибором для широкого спектру застосування. Її можна використовувати для індивідуальної і групової упаковки не тільки продуктів харчування; і будь-яких інших виробів, будівельних матеріалів (деревини, цегли, газобетонних блоків і т.д.), для облаштування теплиць і парників. Вона відрізняється прекрасними експлуатаційними властивостями, в числі яких:

міцність;
еластичність;
екологічна безпека;
водонепроникність;
прозорість (може бути і непрозорою);
хімічна стійкість;
стійкість до навантажень.

Качественная полиэтиленовая пленка купить в донецке по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Вона виготовляється на сучасному обладнанні з дотриманням всіх технічних норм, тому відрізняється високою якістю і міцністю.
Ціна поліетиленової плівки в рулонах
Наші клієнти можуть купити поліетиленову плівку за ціною виробника. Наявність на підприємстві вдосконаленої виробничої лінії дозволяє нам випускати великі обсяги цього зручного, міцного і еластичного пакувального матеріалу.

Постійне оновлення і вдосконалення обладнання дає нам можливість постійно поповнювати асортимент і пропонувати замовникам продукт, який максимально відповідає їх виробничим завданням. Наявність сучасного автоматизованого обладнання та застосування спеціальної технології обробки сировини дозволяють нам надавати матеріалу додаткові властивості, серед яких підвищена еластичність і міцність, стійкість до високих температур і морозостійкість.

На кожному етапі виробництва здійснюється контроль якості. Ми випускаємо екологічно чистий, сертифікований пакувальний матеріал, який відповідає всім гігієнічним вимогам і безпечний для навколишнього середовища. При цьому ціна за метр поліетиленової плівки ПВД і ПНД у нас нижча від середньоринкової. Безперебійність виробництва дозволяє підприємству своєчасно поставляти клієнтам оптові партії матеріалу.