​Інтерєр передпокою і кухні

Найчастіше при проведенні ремонту вся увага господарів приділяється кімнатах. Тут змінюються підлоги і стелі, шпалери та меблі, часто робиться капітальний ремонт, тоді як максимум, який дістається іншій частині будинку - це косметичний.

Тим часом, в кухні господиня проводить більшу частину вечора, а потім там вечеряє вся сім'я, а передпокій - це місце, яке формує перше враження про квартиру. Таким чином, стильний дизайн інтер'єру цих частин будинку має чимале значення. Як же зробити його таким?

Вы можете купить компьютерный стол по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перше, з чим ми стикаємося, входячи в квартиру - це вхідні залізні двері. Оскільки їх головне призначення - забезпечувати безпеку, важливо, щоб вони були міцними, сталевими. Цікавий зовнішній вигляд забезпечується, як правило, обробкою «під дерево». Вибір моделі найкраще робити відповідно до стилем вашого інтер'єру.

Проходячи в передпокій, ми звертаємо увагу на підлогу. Добре підходить для цієї частини будинку лінолеум. По-перше, він коштує дешево, по-друге, його легко мити (важливий плюс, враховуючи те, що тут ходять у верхньому одязі і вуличному взутті), по-третє, широке розмаїття кольорів дозволить вибрати найбільш підходящу до шпалер. Що стосується останніх, передпокій - не спальні, тут можна дозволити собі будь-які яскраві кольори. Шпалери синього, жовтого і навіть червоного кольору будуть вельми доречні. Говорячи про меблі в передпокої, слід згадати, що все залежить від її розмірів. У маленькому коридорчику стоїть поставити невелику шафку, куди можна буде вішати одяг та складати взуття, а в холі пристойних розмірів можна встановити великий модульних шафа з великою кількістю ящиків і полиць, щоб максимально практично використовувати місце.

Далі кухня. Сучасні моделі гарнітурів дозволяють підібрати меблі на будь-який смак відповідно до розмірів приміщення. Якщо у господарів вже є побутова техніка (наприклад, плита), яку вони не бажають змінювати, найкраще купувати кухню на замовлення, оскільки її можна з легкістю «вписати» туди. В іншому випадку їм більше підійде вбудована техніка.

Якщо приміщення має більш-менш стандартні розміри, можна придбати готовий комплект гарнітура. Що стосується стін, то, як правило, для їх облицювання найчастіше використовується плитка. Її забарвлення теж допускають яскраві тони, але важливо, щоб недорогі міжкімнатні двері, що ведуть на кухню, створювали з ними приємну оку композицію. Доповнить інтер'єр гарний столик невеликих розмірів і зручні стільці.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам зробити інтер'єр кухні і передпокої стильним і зручним.