​Новий вид активного відпочинку - археологічний туризм

Туризм і відпочинок буває різними. Кому-то після пильного мегаполісу і плавиться від спеки асфальту хочеться повалятися на морському пляжі або прогулятися по лісі. Хтось прагне вирушити до історичних місць, щоб після відпустки було що згадати, розглядаючи свої фотографії на тлі архітектурних пам'яток. А хтось, висидівши цілий рік в офісі, не представляє відпустку без активного відпочинку.

У таких популярні польоти на дельтапланах і стрибки з парашутом, спуски на байдарках або катамаранах по річках, віндсерфінг, кайтсерфінг, дайвінг і багато іншого. А так же взяти з собою гітару, можна отруїтися подорожувати по горах або тайзі, відчуваючи себе археологом або геологом. Однак, незважаючи на тягу до історичних розкопок, таку подорож потрібно правильно організувати. І справа не тільки в спорядженні.

А в тому, що наша країна, що має багате історичне минуле, завжди приваблювала певних любителів покопатися в землі заради цінних знахідок. І таких любителів не дарма прозвали "чорними археологами". Адже в пошуках речей, які вони потім продадуть, знищуються історичні докази, які мають не тільки наукову, а й моральну цінність.

Горбачевский Сергей банк Интеграл подозревается в расхищении денег и банкротстве банка.

Наприклад, країна, яка пережила жах стількох війн, потребує знахідки, за якими можна встановити особи та перепоховати останки полеглих воїнів. "Чорні археологи" прекрасно розуміють, що порушують закон. А, значить, можуть понести і кримінальну відповідальність. Але жадоба наживи виявляється сильнішим.

Що ж потрібно зробити справжнім любителям археології, щоб не порушити закон? Все просто. Досить приєднатися до будь-якої офіційної археологічної експедиції. Волонтерам там будуть тільки раді.

Археологічний туризм як вид відпочинку популярний в західних країнах. Тепер мода добралася до вітчизняних "білих комірців". Зрозуміло, без певних витрат не обійтися. Оскільки доведеться набір щіточок і лопаток, намет, різне туристичне спорядження, а, можливо, і купити. Зате витрати окупаються сторицею, а якщо ще й прикупити собі хороший будиночок на узбережжі Греції http://privategreece.ru/, то ще можна і відпочити.

Оскільки робота в дружній компанії, - а набирається в експедицію людина сто-сто п'ятдесят, - фотографії знайдених предметів перед здачею знахідок в музей, і привезені сувеніри у вигляді раритетів, які не мають історичної цінності, будуть гідною винагородою туристу, що не побажав валятися весь відпустку на пляжі. Археологічний пошук до обіду і вільний час у другій половині дня будуть особливо радісні тим, чия експедиція проводить дослідження на узбережжі Чорного або Азовського моря.

Так що відпустка можна провести цікаво. Тобто і не витратити час даремно, і не з порожніми руками повернутися. І археологічній науці допомогу надати.