Натяжні стелі

Натяжні стелі в Києві!

Натяжні потолкіНатяжной стелю - це одне з найсучасніших і вдалих рішень для вашого будинку. Таке покриття відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, простотою установки і подальшої експлуатації. Крім того, воно досить довговічне, адже в середньому термін його служби складає близько 30-50 років.

Якісне полотно без наслідків можна використовувати в приміщенні будь-якого призначення. Воно стійке до механічних пошкоджень і легко миється, може поєднуватися в багаторівневих конструкціях з матеріалами інших типів, наприклад, з гіпсокартоном. Серед ключових переваг використання таких покриттів можна відзначити те, що вони:

дозволяють приховати наявні системи комунікацій (дроти, труби);
вирівнюють поверхню основної стелі;
витримують тиск до 100 літрів на один квадратний метр матеріалу, що може запобігти затопленню в разі виникнення надзвичайної ситуації (вінілові полотна);
мають антистатичний ефект;
можуть бути пофарбовані в інший відтінок (якщо мова йде про тканинних покриттях);
мають звуко- і теплоізоляційними властивостями.

Якщо ви бажаєте придбати натяжна стеля в Києві і бути впевненим в його якості, обов'язково звертайтеся в нашу компанію. Наші фахівці працюють з матеріалами, які відповідають всім стандартам і показникам, гарантують відмінний результат, який буде радувати вас дійсно довго.
Види матеріалів, які використовуються для натяжних стель

За типом матеріалу натяжні стелі бувають:

З ПВХ-плівки, або вінілу. Цей матеріал відрізняється щільною текстурою, еластичністю і підвищену міцність. Він не пропускає повітря, надійно захищений від утворення цвілевих або грибкових утворень. А його поверхня залишається абсолютно гладкою. Стандартна ширина плівкових полотен становить 3 метри. При необхідності використовувати їх в дуже великих приміщень два полотна «зшивають» між собою за допомогою спеціальної зварювання або інших технологій.
Тканинні полотна. Вони дозволяють зробити квартиру невагомою і стильною, мають «дихаючу» пористу поверхню. Такі покриття застосовують в приміщеннях з нестабільним температурним режимом або підвищеною вологістю. Вони не втрачають своєї форми при нагріванні від освітлювальних приладів. Однак можуть вбирати неприємні запахи.

Безшовні натяжні стелі для великих кімнат можуть бути виключно тканинними. Вони відмінно поєднуються з м'якими меблями і великою кількістю аксесуарів у вигляді подушок, валиків, свічників і розкішних бра. Найчастіше їх доповнюють масивними світильниками і великими картинками.