Меблеві фасади

У нашому салоні надані фасади з МДФ пофарбованих емалями різних кольорів і відтінків, облицьованих натуральним шпоном екзотичних порід деревини, фасади МДФ під плівками ПВХ з різною структурою і типами обробки, що безсумнівно підійдуть для меблів і інтер'єрів як у класичній, так і сучасному стилі.

Основна перевага, виготовлення фасадів нестандартних розмірів, що є безсумнівно плюсом у виготовленні меблів на замовлення.

При виробництві фасадів часто використовують МДФ, плиту з відходів деревного виробництва - мелкодісперсіонной деревного пилу, спресованої під тиском. МДФ вважається екологічно чистим матеріалом, оскільки сполучною елементом в ній є речовина, що виділяється самою фракцією при пресуванні. Плити МДФ міцні, стійкі до вологи і коливань температур; при необхідності їм можна надавати різні форми, чим нерідко користуються при виготовленні гнутих фасадів.

Качественные мебельные фасады купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Фасади з плівковими покриттями

Плівкові покриття стійкі до механічних пошкоджень та вологи, досить прості в догляді.

МДФ плита, яка використовується в якості основи, розкроюється на заготовки в розмір майбутніх фасадів, потім на неї може наноситися фрезерування, що імітує фільонку класичних фасадів, або будь-якої іншої нескладний малюнок. Після шліфування і шпаклівки зверху, за допомогою вакуумного преса, приклеюється плівка.

Для плівкового покриття характерна велика різноманітність кольорів і текстур, від глянцевих монохромов до глибоко текстурованих деревних відтінків. Так, поєднання «класичної» фрезерування і малюнка з деревної текстурою деякі вибирають як заміну більш дорогим шпонованим фасадам; так само можна вибрати яскраве забарвлення, поєднувати фасади контрастних кольорів, ефекти «перламутр» або «металік».

емалі

Фасади, покриті емалевою фарбою, виглядають привабливо і яскраво, створюючи власний сучасний і емоційний стиль. Технологія виготовлення фарбованих фасадів передбачає багатий вибір колірних рішень (в вашому розпорядженні вся колеровочная таблиця), причому з різними видами ефектів - «металік», «перламутр», «хамелеон» та інші.

МДФ плита спочатку грунтується (вирівнюється), потім фарбується, зверху покривається матовими або глянцевими лаками і, нарешті, шліфується. Від кількості шарів лаку залежить «глибина» кольору, стійкість до пошкоджень, можливість полірування без пошкодження основного шару фарби. Фарбовані фасади легко миються, не вбирають запахи і добре протистоять дії вологи, жирні сліди з їх поверхні нескладно видалити вологою ганчіркою.

Небезпека для фарбованих фасадів являє зіткнення з гострими або важкими предметами, через що можуть утворитися сколи. Відреставрувати такий фасад неможливо. Слід також пам'ятати, що деякі лаки погано переносять спиртовмісні засоби для чищення (спреї) і з часом каламутніють.

пластик

Пластик - ще один матеріал, який використовують для облицювання кухонних фасадів. Пластик наноситься на ДСП або МДФ плиту, по краю якої потім приклеюється ПВХ кромка. Пластик використовується різноманіття кольорів, малюнків і декоративних ефектів; він також стійкий до стирання, сколів, не вицвітає з часом. Доглядати за пластиковими фасадами нескладно: для цього досить протирати губкою з мильним розчином, - під забороною тільки абразивні порошки.

Більш ефектно виглядає акриловий пластик. Його колірна гамма не настільки широка, як у звичайного пластикового покриття, проте його відрізняє красива глянцева, майже дзеркальна поверхня. Деякі фабрики в комплекті до фасадів з акрилу надають мікрофіброві тканину і засіб для невідання блиску (поліроль). Фасади вимогливі у догляді (на них помітні відбитки пальців і осіла пил), але акуратна господиня перетворить їх в предмет заздрості всіх гостей. Ще один плюс таких фасадів - можливість шліфування при появі подряпин.