Мальдіви: ліки від стресу

Якщо ви втомилися від суєти, офісної рутини, пробок, неприємних зустрічей і стресів, негайно пакуйте валізу і вирушайте на Мальдіви. Саме тут можна забути про все, лежачи на дрібному білому піску на березі блакитно-блакитного моря. І нехай хтось скаже, що це банально, ноіногда саме такий відпочинок це все, що потрібно.

Вы можете устроиться на работу на жд вокзал донецк на самых выгодных условиях.

Отже, чим зайнятися на цих островах? Для початку скиньте туфлі і гуляйте по пустельних пляжів, плавайте в найчистішому морі, спостерігайте за тим, як ваше тіло покривається золотистим загаром. Балуйте себе розслаблюючим масажем з ароматичними маслами, милуйтеся заходами, насолоджуйтеся романтикою.

Коли вся втома піде і з'являться перші ознаки нудьги, питання про те, чим зайнятися на Мальдівах, стане більш актуальним. У цей момент можна змінити пасивний відпочинок на активний. Благо, вибір розваг вражаючий. Почати можна з цілком звичайних занять, таких як катання на катамарані або водних лижах, віндсерфінг, серфінг, парасейлінг. Потім найміть човен і вирушайте до найближчих рифів плавати з маскою і дивуватися приголомшливому різноманітності морського життя коралових рифів. Як бачите, відпочинок на Мальдівах може стати незабутнім.

А ви знали, що на цьому популярному курорті мешкає 21 вид китів і дельфінів? Щоб поспостерігати за ними, замовте собі екскурсію на човні.

Також для гостей курорту організовуються спеціальні поїздки в відкрите море для лову великої глибоководної риби, яка тут аж кишить. Після повернення на берег можна влаштувати барбекю і приготувати тільки що спійману рибу.

Риболовля на Мальдівах

Щоб зануритися в місцевий колорит, варто відправитися в одну з рибальських сіл, де до сих пір зберігся традиційний уклад життя. На жаль, не всі села відкриті для відвідування туристами, тому туристичний оператор курорту сам визначить, куди вам можна буде поїхати. Однак нехай вас це не засмучує, адже всі ці симпатичні села схожі один на одного.

З 1192 Мальдівських островів заселені тільки трохи більше 200, а це значить, що у вас є прекрасна можливість відчути себе Робінзоном, відправившись на цілий день на безлюдний острів. Райський відпочинок в день екскурсії гарантований.

Абсолютно незабутні враження ви отримаєте від екскурсії на гідроплані. Ви зможете не тільки помилуватися на Мальдіви з повітря, але і відвідати віддалені острови. Не забудьте фотоапарат, приголомшливі знімки гарантовані.

Кілька років тому на Мальдівах відкрився унікальний ресторан, що знаходиться на глибині 5 метрів під водою. У залу ресторану склепінна прозорий дах, так що відвідувачі їдять свій вечерю під цікавими поглядами морських мешканців. Замовляйте столики заздалегідь, тому що в ресторані всього 14 місць.

Ресторан під водою на Мальдівах

Після такого райського відпочинку на Мальдівах можна з легким серцем повертатися в своє звичайне життя, адже спогадів вистачить надовго.