Лінц - місто з казки

Серед величезної кількості туристів Лінц користується достатньою популярністю. Це місто розташоване на березі Дунаю у Верхній Австрії. Основний напрямок турів в це місто - екскурсійне. Тут розташовано досить багато місць і об'єктів, які заслуговують на увагу туристів. Одним з таких об'єктів вважається церква св.Мартіна. Завдяки проведеним розкопкам тут був знайдений зал, який свого часу був частиною королівського замку. Ви зможете самі побачити ці розкопки, відправившись в туристичну поїздку в Лінц.

Австрійське місто Лінц

Качественный насос для воды Вы можете посмотреть на нашем сайте и приобрести его по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Більшість всіх пам'яток знаходяться в центрі міста на південному березі Дунаю. Всі екскурсійні тури беруть свій початок з Головною Площі, де в самому її центрі височіє колона Святої Трійці. Будівництво цієї споруди було здійснено ще в 1723 році. Другим об'єктом відвідування є Новий Собор, який так само розташований в центральній частині міста. Собор вражає всіх туристів не тільки своєю красою. Особливе враження залишають розміри цієї будівлі - його довжина сягає 135 метрів. В Лінці багато пам'яток, які назавжди залишаються в пам'яті будь-якого туриста.

І яка ж екскурсія в Лінц без відвідування гори Пестлінберг, дістатися на вершину якої можна лише залізницею. Ця дорога вважається найкрутішою в світі. З вершини цієї гори відкривається чудова панорама на місто у всіх його барвах. Звідси можна в повній мірі оцінити чудове поєднання всіх будівель міста. На вершині гори можна оглянути паломницьку церкву і трохи відпочити, відвідавши ботанічний сад. Цей сад здобув популярність завдяки величезній колекції кактусів, яку мріють подивитися багато туристів.

Щорічно в Лінці проводиться Бруклінський фестиваль. Він проходить на честь пам'яті Антона Брукнера - великого композитора. Особливе захоплення у гостей міста викликає відкриття цього фестивалю, яке представляє собою лазерне шоу.

Туристична поїздка в Лінц залишить після себе масу позитивних спогадів.