Куди їхати любителям «All Inclusive»

Система відпочинку «все включено» була придумана півстоліття тому, однак російські туристи познайомилися з нею значно пізніше. Сьогодні на All Inclusive припадає левова частка всіх проданих путівок.

Система «все включено» стала відома російським мандрівникам близько 20 років тому і відразу здобула величезну популярність. Відпочинок в цьому форматі дозволяє ще до поїздки зрозуміти, в яку суму обійдеться відпустку. Однак в будь-якому куточку нашої планети потрібно скуштувати національні страви та напої, познайомитися з місцевими пам'ятками, перейнятися унікальною атмосферою. Саме через це туристичні влади багатьох країн вельми неохоче впроваджують систему All Inclusive. До таких, наприклад, відносяться Італія, Іспанія, Греція і Кіпр, які після закриття для росіян Єгипту хоч і стали робити кроки в цьому напрямку, але досить обережні.

А в деяких країнах - наприклад, на Сейшелах - ця система і зовсім заборонена на законодавчому рівні. «Ми не вітаємо такий тип відпочинку, оскільки готель - це лише частина вражень, які ви можете отримати. Тому ми не дозволяємо готелям вводити систему "все включено". Ви не повинні весь час є в вашому готелі, ви повинні вийти з нього, побачити повсякденне життя - і, можливо, ви знайдете більш цікаві варіанти », - говорить гендиректор Ради з туризму Сейшел Шерін Найкен.

Качественные светодиодные лампы led купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У 2016 році відпочинок за системою «все включено» вибирала приблизно чверть всіх туристів. Ці невеликі, на думку експертів, показники пов'язані з тим, що в цьому році російські туристи на довгий час втратили головного All Inclusive-напрямки - Туреччини.