Керамічна плитка для ванної

Кахельна плитка для ванної настільки популярна, що ні у кого не виникає сумнівів, що найкраще обробити стіни і підлогу ванної. Рішення народжується відразу - тільки кахель, і це багато в чому виправдано властивостями матеріалу.

Керамічна плитка для ванної кімнати проста в догляді, підтримувати чистоту нескладно - достатньо зрідка протирати, причому допустимо використовувати будь-які наявні в будинку миючі засоби.

Оздоблювальний матеріал на протязі багатьох років експлуатації зберігає естетичність, він стійкий до вологи, не розтріскується, не вигоряє. Крім того, ціна керамічної плитки для ванної варіює в досить широких межах, але залишається доступною завжди.

Качественная и оригинальная плитка в ванную купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Великий асортимент фактур, декорів, забарвлень форм і розмірів надає широкі можливості для реалізації дизайнерських ідей і проектів.

Плитка на підлогу для ванної має протиковзким ефектом, на неї приємно наступати.

Виробники цього популярного оздоблювального матеріалу регулярно поповнюють свої колекції, при цьому колишні моделі не втрачають своєї актуальності. Не дивно, що підібрати варіант для свого будинку буває непросто. Велика кількість виробів ускладнює вибір. Купити плитку для ванної зручно зі сторінок нашого актуального каталогу: ціна вказана поруч з фото колекцій.

Ми постаралися зробити процес незатруднітельним: пропонуємо вибрати плитку керамічну для ванної по фото. Кожна з представлених в каталозі колекцій супроводжується якісними ілюстраціями, що дозволяють скласти власне уявлення про декоративність і естетичної привабливості тієї чи іншої моделі.

Яку керамічну плитку або кахель для ванної купити ?!

Каталог представляє колекції виробників різних країн, що обумовлює наявність характерних рис:

Італійські фабрики пропонують бездоганну у всіх відносинах плитку - оформлення на рівні художніх шедеврів, велика кількість декорів.

Властива іспанцям темпераментність простежується і в дизайні плитки - яскраві відтінки, орнаменти, складна геометрія візерунків, що приковує погляд дизайн.

Ціна керамічної плитки для ванної польських, китайських, російських виробників невелика, але вибір дуже широкий. Колекції демонструють і різноманітність поверхонь - від матовою, гладкою до глянсовою, фактурної, - і повноту кольорової палітри.

Попри всю різноманітність кахельної плитки інтер'єр може залишатися незавершеним. Для цього ми включили в каталог кращі зразки Gaudi-декору, серед яких нескладно підібрати декоративні елементи для будь-якого інтер'єру. Можна купити однотонну керамічну плитку для ванної та доповнити її виразним художнім акцентом.