​Гостинний острів Крит, Греція

В нестримному вирі подій сучасного життя, коли ритм і динаміка повсякденних процесів задаються стресами і суєтою, кожен мріє про довгоочікувану відпустку. У ці блаженні дні можна відпустити думки у вільний політ, збагатити свій внутрішній світ і розширити кругозір. Відпустка, проведений на острові Крит, назавжди залишиться в найтепліших спогадах про блакитної гладі безкрайнього моря, міфічних вершинах неприступних гір і таємничих місцях, де панує незаймана природа.

Шарф на магните Катрин купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крит є найбільшим з островів Греції, за формою він нагадує дракона, велично розправив могутні крила в стрімкому польоті. Цей острів оспіваний в легендах і міфах стародавньої Греції як місце грандіозних подій. Саме тому шанувальників пізнавального туризму тут чекає безліч таїнств, загадок і приємних сюрпризів. Улюбленими місцями відвідування туристів є палаци, які були зведені за часів різних династій і зберігають пам'ять про велику історію Греції. Багато будови не витримали випробування часом і стихією і дожили до наших днів лише в образі руїн, але навіть руїни цих прекрасних творів зодчества володіють неймовірною енергетикою величі давньої Греції.

Щоб перейнятися колоритом цієї дивовижної країни, дізнатися характер і традиції корінного населення необхідно відвідати одну з грецьких сіл. Про грецькому гостинність складають легенди. Греки дійсно знають толк в застіллях. Багато накритий стіл зі всілякими стравами національної кухні, а саме так і виглядає традиційна вечеря звичайного грецького селянина, не залишить байдужим навіть найвибагливішого гурмана. Злегка опановує від випитого виноградного вина, яке є обов'язковим атрибутом будь-якого грецького застілля, просто неможливо втриматися і не закрутитися в хороводі традиційних грецьких танців. Тут же, далеко від шуму і суєти сучасних мегаполісів, можна ближче познайомитися з селянським побутом і процесом виготовлення оливкової олії, яке відоме у всьому світі.

На сьогоднішній день острів Крит є одним з найбільш розвинених туристичних центрів Греції. Вибір готелів тут на стільки великий, що кожен турист може підібрати собі те, що доведеться йому до душі і по кишені. Заможні європейці, студенти, молоді сім'ї, сім'ї з дітьми і просто пенсіонери з року в рік стають дорогими гостями на цьому грецькому острові. У Греції воістину є все, і Крит тому реальне підтвердження. Кожного свого відвідувача цей міфічний острів підкорює з першого погляду, і це приємне знайомство переростає в найміцнішу і вірну дружбу.