​Фундамент для каркасного будинку

Збірний стрічковий фундамент широко застосовується в будівництві при зведенні будинків з використанням різних матеріалів для стін. Такий тип фундаменту найбільш часто зустрічається при будівництві каркасного будинку. В першу чергу для їхнього зведення застосовуються бетонні блоки типу ФБС.

Игрушки на елку купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вони закладаються під стіни будівель різної поверховості, в тому числі і індивідуальних будинків, що мають підвальні приміщення, при маловлажних грунтових умовах. Ці типи фундаментів відповідають необхідним вимогам по міцності і надійності. У різних випадках, вони успішно замінюють аналогічні монолітні. Їх використання дозволяє вдвічі зменшити трудомісткість і терміни робіт при зведенні нульового циклу, при цьому немає потреби в зведенні опалубки. Їх можна монтуватися в зимовий період і при цьому не потрібний пристрій тепляків для прогріву бетону.

Виробництво блоків для стрічкових фундаментів здійснюється з важкого бетону на заводах ЗБВ, з армуванням або без нього. Блоки відповідного проекту розміру, доставляються на будівельний майданчик, де з них зводиться фундамент під будинок, в підготовленому заздалегідь котловані. Для багатоповерхових будівель, що передають значні навантаження на грунтову основу, блоки ФБС укладають на додаткові фундаментні блоки-подушки, що має трапециевидное розтин.

Вы можете купить игрушки на елку по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При влаштуванні фундаменту будівлі з підвалом, блоки варто укладати, на попередньо вирівняну до необхідної позначки, піщану подушку. Монтаж підвальних стін проводиться з перев'язкою швів, який не допускає збігу швів між вище-укладеними блоками, зі швами нижчих. Аналогічним чином проводиться перев'язка блоків в місцях їх стикування по кутах будівлі, а так же внутрішніх і зовнішніх стін. У тих випадках, коли перев'язка блоків неможлива, проводиться посилення стикових швів за допомогою укладання арматурних сіток. Ці заходи необхідні для створення необхідної міцності і додання стійкості спорудження для його подальшої експлуатації.

До основних недоліків такого типу фундаментів слід віднести значну вагу самих бетонних блоків, який вимагає використання відповідних вантажопідйомних механізмів при їх закладці. Відсутність армування всередині окремих типів блоків може порушити їх цілісність при навантаженнях, що вигинають. При зведенні стін потрібно вирівнює стяжка по периметру фундаменту. Тому область їх застосування обмежена.

У більшості випадків, саме стрічковий фундамент під каркасний будинок підходить найбільше. Ціни і проекти каркасно-щитових будинків починаються зараз від 350 000 рублів. За співвідношенням ціна / якість на сьогоднішній момент це найбільш доступна пропозиція на ринку будівництва заміського житла.