Енергозберігаюча плівкаПитання збереження тепла у власній оселі хвилює велика кількість людей. Кожному з нас хочеться жити в теплому і світлому будинку, а не трястися від холоду у обігрівача протягом всієї зими. Саме тому сучасні рішення та інноваційні технології, що забезпечують теплоізоляцію та енергозбереження, завжди користуються попитом серед споживачів.

Провести утеплення пластикових вікон можна з використанням спеціальної енергозберігаючої плівки. Такий виріб, що відноситься до найбільш сучасним інноваційним винаходів, допоможе виправити проблему втрати тепла в зимовий час року і забезпечить комфортний мікроклімат у вашій квартирі.
Відмінні риси енергозберігаючої плівки

Багетная мастерская Киев изготовит рамы необходимого размера и дизайна по самой выгодгой стоимости на сегодняшний день.


У чому ж полягає принцип дії такого виробу? Сучасна енергозберігаюча плівка дозволяє не тільки зберігати тепло всередині кімнати, але і відображати зайве тепло, що приходить ззовні. Вона є всесезонной і забезпечує найбільш комфортні температурні умови всередині приміщення в будь-який час року.

Структура такого виробу являє собою багатошаровий композит, що складається з окремих рядів товщиною в кілька мікрон. На кожен з них методом плазмового розряду наноситься найтонший шар кераміки або дорогоцінного редкоземельного металу.

Відмінною особливістю енергозберігаючої плівки вважається не тільки її унікальна структура, в якій нанесені мікрошарів металу розташовуються повністю симетрично, а й прекрасні Світлопропускна здатність такого виробу. При цьому її вартість є досить прийнятною і окупається в перші місяці її використання.
Енергоефективність самоклеящегося вироби для пластикових вікон

На які ж результати можна розраховувати при використанні багатошарової енергозберігаючої плівки:

на однокамерним склопакетом бренду Рехау з нею можна заощадити до 30% електроенергії в рік як завдяки що зберігається внутрішньому тепла в холодну пору року, так і завдяки відбиваним променям, що потрапляють ззовні в спекотні літні дні;
плівки, що мають найвищий коефіцієнт блокування інфрачервоного випромінювання, скорочують вплив електромагнітних полів на людей, що знаходяться в даному приміщенні;
крім того, ще одним приємним бонусом у використанні такого виробу для вікон є підвищення міцності скла, на яке воно нанесено.

Сучасна енергозберігаюча плівка - це унікальна можливість досягти найвищого комфорту мікроклімату приміщення при мінімальних фінансових і трудових витратах. Таке багатошарове виріб відмінно підходить для використання на вже встановлених металопластикових конструкціях з правильними укосами, що істотно полегшує пошук ефективних рішень для збереження тепла в вашій оселі.