​Чим примітні натяжні стелі?

Вперше натяжні стелі з'явилися ще в Стародавньому Єгипті. В якості матеріалу для їх створення виступала лляна тканина, яку перед розтягуванням змочували і натягували на каркас. Після висихання тканина зменшувалася в розмірі і натягувалася - таким способом єгиптяни намагалися врятуватися від пилу і сонця. При цьому ніяких декоративних функцій подібні стелі не мали.

Стародавні римляни трохи пізніше помітили, що подібні стелі не просто функціональні, але і мають привабливий вигляд, тому почали використовувати дорогі тканини в якості основних матеріалів.

Увлекательная игра dragon ball super в свободном доступе.

У наші дні люди, ласі на все красиве, не змогли не оцінити естетичних характеристик натяжних стель. При цьому деякі вважають подібну технологію занадто дорогий. Насправді ж натяжні стелі дуже вигідні, якщо врахувати, скільки сил і часу економить їх установка.

Натяжні стелі в сучасному виконанні представляють собою надміцний тонку плівку, що розтягується і закріплюється на багеті. Після завершення робіт полотно має ідеально рівний і гладкий вигляд.

По фактурі існуючі натяжні стелі можна розділити на кілька категорій:

Глянцеві. Полотна мають високими відбивають здібностями і створюють ефект глибини стелі, а також візуально піднімають приміщення.

Матові стелі абсолютно не мають відблисків і відмінно вписуються в інтер'єри в будь-якому стилі. Вони бувають тканинними, а можуть мати оксамитову структуру. Також бувають білими і мають різні відтінки. Саме патовим стелі найчастіше прикрашають різними графічними малюнками.

Стелі типу металік найбільш дорогі. Для розкриття декоративних властивостей таких виробів потрібна якісна підсвічування, в променях якої з'являється ефект переливання кольорів.

Основним матеріалом для створення натяжних стель виступає ПВХ плівка і тканину. Плівкові полотна можуть мати різні фактури, які перераховані вище, а тканинні бувають виключно матовими.

Важливо відзначити, що всі плівкові стелі мають шви, якщо їх ширина перевищує 3,7 метра. У тканинних моделей такої особливості немає, тому їх часто називають безшовними. Крім того, що такі полотна підходять для декорування великих кімнат, вони мають інші переваги:

Поліестер дає можливість використовувати багато колірних рішення. Допускається навіть перефарбування поверхні при експлуатації.

Натяжні стелі такого типу прості в монтажі - можна встановлювати навіть при звичайній кімнатній температурі.

Гранична ширина полотна - 5 метрів, а по довжині обмежень майже немає.

Полотна не змінюють свого зовнішнього вигляду і властивостей навіть в умовах негативних температур або при температурі понад 45-50 градусів вище нуля.

Вартість стель такого типу не перевищує ціни гіпсокартонних підвісних конструкцій.