Барселона в листопаді. Площа Іспанії

Минуло вже два місяці з моменту нашого повернення з Барселони, і чим більше часу проходить, тим більше вона мені подобається. Хоча на місці мене не покидала думка, що місто зовсім «не мій». У будь-якому випадку, зараз перебираючи теплі сонячні фотографії я віддаюся виключно приємних спогадів.

Медицинская санбюллетень купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Барселона. Площа Іспанії

І сьогодні мені хочеться поділитися ще одним з приємних моментів, проведених в столиці Каталонії. А точніше навіть на площі Іспанії. Вона розташування біля підніжжя гори Монжуїк і є найбільшою в Барселоні.

Арена для бою биків в Барселоні

Отже, виходимо на однойменній станції метро, опиняємося на площі і озираємося. Виявляємо спорудження, яке призначалося колись для бою биків (на фотографії вище), до нього ми ще повернемося. І будівля Національного музею мистецтва Каталонії (на фотографії нижче). Площа Іспанії - це друга за величиною площа в країні, тому здається, що музей десь дуже далеко.

Площа Іспанії в Барселоні

Ще один значимий об'єкт площі Іспанії - Венеціанські колони. Вони, як і вся площа були побудовані до Всесвітній виставці, що проходить в Барселоні в 1929 році.

Венеціанські вежі на площі Іспанії

Наближаючись до будівлі музею, зустрічаємо на своєму шляху ще деякі об'єкти. Дорога, що проходить як-би під площею.

До речі про фонтанах. Відомий, так званий Чарівний фонтан, теж розташований на площі Каталонії. Ми не знали, з якого розкладом він працює, тому не застали. Але тепер якщо когось це цікавить, я підгледіла в Інтернеті, що танцюючий фонтан працює з жовтня по квітень в п'ятницю і суботу з 19:00 до 21:00, з травня по вересень в четвер, п'ятницю, суботу та неділю з 20: 00 до 24:00. Уявлення щопівгодини.

Ну а ми нарешті нагорі і звідси відкриваються чудові види на саму площу ...

Ще не стемніло можна обійти навколо музею. Прекрасні платани! Тільки вони і нагадують про те, що в Барселоні осінь.