Біг-Бен закритий на реставрацію

21 серпня о 12.00 символ Лондона - Біг-Бен - в останній раз згадав про свою присутність в старовинному місті. За рішенням парламенту пам'ятка перестане функціонувати на чотири роки з метою проведення ремонтних робіт. За останніми дзвоном спостерігали місцеві жителі, туристи і кілька депутатів британського парламенту. Рішення про закриття прийнято заради безпеки робітників.

Если Вы хотите стать высококлассным IT-специалистом, тогда ISCHOOL Киев это именно то что Вам нужно!Цены на курсы Вас приятно удивят!

Біг-Бен закритий на реставрацію Величезний годинний дзвін, що відбиває час, від'єднають від вежі. Самі годинник будуть розібрані по частинах і відреставровані. Крім того збираються перевірити стан і почистити саму вежу, включаючи чотири циферблата, спрямовані в різні сторони світу.

Чотирирічна пауза в роботі Біг-Бена є найтривалішою з моменту запуску в 1859 році. Проте, очікується, що дзвін дзвонів можна буде почути за особливими дат, таким як Провідну неділю і Новий рік.

Рішення про закриття пам'ятки на рекордний термін не остаточне: Тереза Мей, прем'єр-міністр Великобританії, закликала переглянути рішення про закриття, розкритикувавши настільки тривалу перерву в роботі. Парламент пообіцяв переглянути своє рішення після повернення з летник канікул.

Кілька фактів про Біг-Бені

довжина годинникової стрілки становить 2,7 метра, а хвилинної - 4,2 метра;

в основі кожного циферблата знаходиться напис «Боже, бережи нашу королеву Вікторію Першу»;

діаметр циферблата становить 7 метрів;

дзвін важить трохи менше 14 тонн;

у годинника є маятник, який захований в під годинниковим механізмом у вежі;

довжина маятника - 4 метри, а його вага - 300 кілограм;

висота вежі - 96 метрів.

Годинники, під час реставрації годинникового механізму, будуть показувати правильний час. Стрілки будуть приводитися в рух електричним мотором. Після реставрації у вежі з'явиться ліфт, кухня і нові вбиральні кімнати.