Аренда екскаваторів-навантажувачів

Базова комплектація багатьох екскаваторів-навантажувачів дозволяє проводити роботи самого широкого спектру і обсягу. За допомогою екскаватора викопують котловани, риють траншеї, за допомогою навантажувача - навантаження сипучих матеріалів, виробляють прибирання будівельного сміття, снігу і т. Д

Глибина копання може досягати до 5 метрів (під собою). Поворот стріли екскаватора-навантажувача до 180 градусів. Висота вивантаження / завантаження фронтального ковша до 3 метрів.

Наша компанія «UralskPartsCentre» готова запропонувати різні екскаватори - навантажувачі вітчизняного або імпортного виробництва. Вартість 1 години від 10000 тенге, мінімальне замовлення від 2-х годин + 0,5 години доставки.

З усіх питань, пов'язаних з наявністю і орендою техніки Ви можете звернутися до наших менеджерів, або ж заповнити форму для замовлення.

Аренда экскаватора-погрузчика в Уральске по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

ля виконання будівельних і дорожніх робіт, проведення розвантаження / завантаження, перевезення різноманітних вантажів необхідно використання різноманітної спецтехніки. Попит на такі транспортні засоби постійно збільшується. Придбання спеціалізованих машин багатьом підприємствам недоступно. Вихід - оренда спецтехніки. Це відмінна можливість отримати ефективні і сучасні машини в тимчасове користування. Великий парк спеціального транспорту і допоміжного обладнання дозволяє задовольнити потреби виробничих, будівельних, дорожніх організацій.

Компанія «UralskPartsCentre» - це молода і динамічно-розвивається.

Послуги оренди спецтехніки є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії. У Нас великий досвід в сфері надання послуг в місті Уральськ і по ЗКО. Послуги спецтехніки - це не тільки зручно, але й вигідно. Економлячи свій час, Ви отримуєте послуги будь-якої дорожньо-будівельної та спеціалізованої техніки на необхідний термін. Послуги спецтехніки в Уральську і ЗКО дає значну можливість розширити виробничі можливості, знизити собівартість робіт, мінімізує передбачувані витрати. Запорука успішної діяльності сучасних підприємств - використання надійних і високопродуктивних машин. Оренда спецтехніки економічно доцільна, вигідна. Виходячи з потреб підприємства, можна взяти в роботу екскаватори, навантажувачі, самоскиди, автокрани, бульдозери, мобільні компресори та багато іншого.