Аномальна зона Прейзера

Є такі місця в світі, де звичайні закони фізики і природи не діють, а відбуваються незрозумілі явища, як наприклад Рухомі камені Долини смерті або порушення гравітації в зоні Прейзера.

Поофессиональная компьютерная диагностика автомобиля по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зона Прейзера - це аномальне місце в штаті Каліфорнія, яке було виявлено в 1940 році Джорджем Прейзером, місце сподобалося йому тим, що там не росли дерева, хоча навколо був ліс, таким чином, невелика галявина дуже добре підходила для будівництва будинку. Але місце сподобалося Джорджу ще й незвичайними явищами, так, наприклад, тут є незвичайна бетонна балка, ставши на кінці якої двоє людей однакового зросту здадуться один нижче іншого, помінявшись місцями ситуація зміниться навпаки, той хто був нижче стане вище іншого. При цьому балка коштує рівно, що відмінно показує спеціальний рівень.

Епіцентром зони є будинок, який не дивлячись на те, що був побудований за всіма правилами архітектури, чому то нахилився і частково пішов під землю. Компас всередині будинку неправильно показує своє становище, його стрілка відхиляється на 180 градусів.

Іншим незвичайним явищем є порушення гравітації, так, важкий металевий кулю, спущений з нахиленою вниз дошки, спочатку котиться вниз, а потім зупиняється, що не докотившись до землі, і починає котитися вгору по дошці! Аналогічне відбувається і з не металевими предметами, наприклад з наповненою водою скляною пляшкою.

Аномальна зона Прейзера

Також всередині будинку Прейзера можна стати під таким кутом, при якому в будь-якому іншому місці ви впали б на землю під впливом сили тяжіння, тут же ви будете продовжувати стояти на ногах, не дивлячись на своє нахилене положення.

Аномальна зона Прейзера

Наукового пояснення до сих пір немає, раз у раз сюди приїжджають групи вчених і висувають свої версії, але не одна з них не може повністю пояснити всі аномалії. Це місце відкрито для туристів і при бажанні ви і самі можете з'їздити в зону Прейзера і подивитися на це незвичайне місце.