10 помилок мандрівників або "Що ж я роблю не так?"Робіть ці речі і ви зможете будь-яка подорож перетворити як мінімум в невдалу інвестицію ... і це в кращому випадку. Намагайтеся не пропускати кожен пункт, щось обов'язково спрацює ... перевірено моїми друзями, а парочка пунктів перевірена особисто, правда дуже давно.
Більше, більше багажу

Джинси, куртки, кофтинки, ще джинси, пару светрів ... а може ще ось цю кофточку взяти і обов'язково взуття на всі випадки життя. Не забувайте про всілякі гелі, туалетну воду декількох видів, лосьйон від засмаги, для засмаги, рідина для зняття макіяжу або що-там ви берете ще ?! Валіза має бути queen-size і повинен закриватися тільки під пресом. Не забудьте також взяти додаткових грошей, від 50 до 100 баксів, адже за все це добро доведеться доплатити при перельоті лоукостами. Зате тепер є речі на всі випадки життя, 90% яких не відбудеться ніколи.

Ви можете купити путівку до Європи на сайті: http://hottours.in.ua/catalog/evropa/, ціни Вас приємно здивують.


Ніяких копій документів

Це часто працює, при втраті або крадіжці паспорта, страховки або водійського посвідчення все враження відійдуть на десятий план. Проблеми забезпечені, чого ми з вами і домагалися. Тому ніяких скан-копій документів, навіть не думайте про це.
Тримайте всі документи, гроші і цінності в одному місці

Тільки так «джентльменам з великої дороги» буде простіше їх забрати, а у вас - більше проблем.

ніякої страховки

Імовірність страхового випадку 0.0000000001, ви ж так вважаєте? Якщо на когось і нападе акула то точно не на вас, та й звідки акули в Туреччині? Страховка - це ж зайві витрати, цілих 20 а то і всі 30 доларів! Правда, якщо неприємність все-таки відбудеться доведеться заплатити в 10-200 разів більше, але ймовірність то низька, ми ж знаємо. Нехай страховку купують трУси!

Виблискують як полірований діамант

Беріть по максимуму все цінне з собою. Це можуть бути не тільки золото, діаманти, ланцюги і Ролекс. Пару фотокамер, дорогі окуляри і брендову сумочку обов'язково. Кожен вихід в місто або на пляж беріть це добро з собою. Не важливо щоб виглядати або щоб не вкрали з номера. Чим більше блиску тим більше шансів перемогти нудний розмірений відпочинок і нарватися на справжні пригоди. Особливо добре це працює в Бразилії, Перу і на Канарських островах (з реальних історій друзів).


Проводьте час тільки біля басейну

Бажано щоб таких днів було якомога більше, а місце відпочинку якомога дорожче і далі від будинку. Гарантовано привезете замість емоцій хороший рівну засмагу. До біса тропічні пляжі, заходи, світанки, походи по барах і просто красивих місцях. Полежати біля басейну за пару тясч євро, що може бути крутіше!


Ніякої підготовки до подорожі

Світ навколо нас статті, звіти мандрівників. Про це навіть мови йти не може. Не читайте навіть коротку інформацію про країну і тим більше ніяких звітів і рад бувалих. Не варто цікавитися навіть цінами і курсами місцевої валюти, сезон-несезон - яка різниця! Небезпечні райони, хвороби, комахи, сонячна активність? Я вже не кажу про графік роботи ресторанів або часу сніданку в готелі. Подібні знання тільки ховають сильні емоції і фільтрують «справжні пригоди».