​Живі статуї в Барселоні

Барселона багата своїми пам'ятками: тут знаходиться Храм Святого Сімейства і чудові Співаючі фонтани Монтжуик, знаменитий Парк Гуель і море інших прекрасних місць.

Однією з таких цікавих пам'яток є так звані живі статуї, які знаходяться на Рамбле. Дані статуї є і в інших країнах, але в Барселоні їх більше і вони набагато різноманітніше. Потрапивши на бульвар Рабле, ви здивуєтеся широті людської фантазії, яка створила ці фантастичні образи живих статуй.

Далеко не всі статуї нерухомі, деякі за гроші можуть влаштувати вам уявлення. Чоловік з музичною скринькою почне крутити її ручку, велосипедист почне крутити педалі, а нерухома в попередню хвилину гротескна фігура стане танцювати модний танець. При цьому це все виглядає так, як ніби кам'яні статуї чарівним чином отримали можливість рухатися.

Винтовые сваи купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За кілька монет ця статуя почне крутити педалі велосипеда

Однак варто зазначити, що прийти на бульвар Рабле і стати новою «статуєю» може далеко не кожен бажаючий. Потрібно пройти акредитацію в муніципалітеті і отримати відповідний дозвіл, яке кріпиться поруч зі статуєю.