Замовити незвичайні торти від Сладковічкоф - смачно, красиво, недорогоДавайте розглянемо декілька варіантів десертів, які можна замовити з нашого каталогу «Незвичайні торти». Серед десятків найрізноманітніших і найцікавіших кондитерських виробів дуже сильно виділяються незвичайні дитячі торти. Причому їх можна замовити як для дитини на дитяче свято, так і для дорослого на день народження. 

Вы можете приобрести оригинальный торт фото и цена которого Вас приятно удивит.

Дуже оригінально і мило виглядає торт у вигляді щойно вилупилося дракончика. Серед дітей дуже популярні динозаври і все, що з ними пов'язано, і цей торт може стати справжнім втілення мрії Вашої дитини. Зверніть увагу, що в багатьох незвичайних тортах повністю відсутня звична для нас підстава - кругле або квадратне. Сам торт виконаний в оригінальній формі, а всередині він нічим не відрізняється від інших десертів: бісквіт, просочення, крем, начинка. Просто для оформлення потрібно творчий підхід, вмілі руки і Ваша фантазія. Ще один кумедний і незвичайний торт на замовлення - Том і Джеррі. Він стане прекрасним сюрпризом для тих, хто знає і любить цей смішний і популярний мультиплікаційний фільм. Сам торт є дві голови: кота і мишки. Виглядає супереффектно і дуже незвично! Неймовірно оригінальний торт у формі дракона. Той, хто не знає, що це кондитерський виріб, може навіть уявити собі не здогадатися про це. Настільки цей торт якісно і професійно виконаний і виглядає дуже незвично. Для самих маленьких іменинників можна замовити торт у формі корабля, в якому можуть поміститися всі улюблені звірятка і персонажі винуватця торжества: пінгвіни, собачки, кішки, леви, дельфіни і будь-які інші. Якщо у Вас є своя задумка для незвичайного торта на замовлення, то ми чекаємо на ваші фотографії. Ми завжди раді виконати для Вас щось особливе, адже на це ми маємо всі необхідні ресурси. Наші незвичайні торти на замовлення з доставкою в Санкт-Петербурзі - це найвища якість за приємними цінами.

Хочете замовити незвичайний торт з доставкою в Санкт-Петербурзі на весілля? Немає нічого простіше! У нас в каталозі Ви знайдете розкішний, білосніжний, багатоярусний торт-замок. Неймовірно красивий торт в волошкових тонах з трьох ярусів-кубів, прикрашений ніжними кольорами. Такий торт ідеально підійде, якщо головним кольором Вашого весілля є саме синій. Дуже ніжно і романтично виглядає незвичайний торт на замовлення біло-золотистого кольору з ярусом на підставці і прикрашений парою голубів - символами світу і взаєморозуміння. Відмінний варіант для весілля! Крім описаних вище виробів Ви знайдете ще кілька цікавих і незвичайних весільних тортів, завдяки яким весільне торжество заграє новими фарбами, і Вам, безумовно, вдасться здивувати своїх гостей. Якщо у Вас є свій варіант незвичайного торта, Ви можете замовити і його з доставкою в СПб, надіславши нам фото торта у формі он-лайн заявки.