​Який змішувач краще для кухні

При ремонті на кухні або купівлі нового гарнітура або мийки ви напевно задавалися питанням: "Який змішувач краще купити для кухні?". На кухню змішувач необхідно вибирати більш ретельно, ніж у ванну. Адже ви напевно їм користуєтеся набагато частіше, так як потрібно мити посуд і готувати їжу.

Велику увагу потрібно приділити зручності і якості, так як на кухні часто буває, що кран відкручується не зовсім стандартним способом, наприклад, коли руки брудні. Тому вибирайте такий змішувач, щоб його можна було відкрити не тільки руками, а й ліктями, вилками, ложками і різними предметами.

Вы можете купить скотч оптом Донецк по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Що стосується самого змішувача, то в даний час рекомендують фахівці купувати такі, у яких корпус латунний, а каркас нікельованими і зверху хромований або покритий емаллю. Такий варіант дозволяє уникнути проблем з виникненням корозії і перешкоджає скупченню шкідливих мікроорганізмів на поверхні крана. Причому деякі деталі вироби можуть бути виготовлені з пластику.

При виборі змішувача вам потрібно визначитися, який варіант буде для вас найбільш зручним: змішувач або з двома вентилями. Перевага двохвентильних моделей в тому, що вони дозволяють моментально відрегулювати напір води і її температуру, що дозволить уникнути зайвих витрат води за умови, що у вас встановлені лічильники. Одноважільні моделі менш економічні, зате в експлуатації простіші, так як для регулювання напору води вистачає легкого руху руки. Так само слід звернути увагу на такі моделі змішувачів, які піддаються регулюванню висоти (наприклад, у компанії ideal standard). Такі змішувачі дуже зручні тоді, коли є необхідність миття посуду великих розмірів, коли кран легко можна перемістити в сторону або трохи підняти вгору. Є ще один дуже практичний вид змішувачів, він призначається для мийок, які знаходяться біля вікна. У них є одна цікава і надзвичайно зручний властивість - він опускається при відкритті рами в мийку. Крім усього перерахованого, при покупці варто звертати увагу на носик. Якщо ви користуєтеся фільтром для очищення проточної води, то або в мийці, або в стільниці поруч з мийкою може перебувати отвір, який призначений для проходження носика вже з питною водою. Форма самого носика може бути різною, але так само він може оснащуватися душовою лійкою, яка полегшує наповнення ємностей за межами мийки.

В останні кілька років в продажу з'явилися нові сенсорні безричажние моделі змішувачів. Вони являють собою вироби, де для подачі води досить до чутливих деталей піднести руку, щоб вода потекла з крана. Так само, на ринку є і такі змішувачі, які забезпечують легке перемикання подачі води відразу в посудомийну машину або в пральну. Тому, вирішивши встановити новий змішувач на кухню, слід чітко розібратися, які завдання він буде виконувати.