Як обрати ​сонцезахисні окуляри

Як краще бачити і бездоганно виглядати?

У нас Ви знайдете для себе оправу, яка підійде саме Вам!

Салон "ECOOPTICS" пропонує широкий асортимент оптичної продукції, здатної задовольнити запити будь-якого покупця. Для цінителів очкової моди, які захоплюються новими технологіями, в оптиці чекає великий асортимент оправ, як для роботи, так і для активного відпочинку.

Салон "ECOOPTICS" предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент солнцезащитных очков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сонцезахисні окуляри остаточно увійшли в наше повсякденне життя. Колекції сонцезахисних окулярів відображають вишуканий і елегантний стиль найвищої якості виконання на будь-який смак. У виготовленні оправ і сонцезахисних окулярів використовуються екологічно чисті матеріали: каучук, ацетат целюлози, титан, медична сталь, алюміній, дерево.

Салон "ECOOPTICS" співпрацює тільки з кращими виробниками очок і гарантує, що надається оптика (окуляри і оправи) виготовляється за сучасними технологіями і безпечна для її власника.

окуляри Алмати

У медичному кабінеті проводять діагностику зору, підбирають окуляри й контактні лінзи. Кабінет оснащений сучасним діагностичним обладнанням. Тут же, за столом пацієнт може приміряти контактні лінзи, а також освоїти техніку їх надягання / зняття.

Майстерні в салонах оснащені найсучаснішим технологічним обладнанням дозволяють якісно і максимально точно виконувати різноманітні замовлення від найпростіших до складних. Завдяки цьому, часовий інтервал виготовлення окулярів з моменту прийняття і до його видачі клієнту скоротився до 15-30 хвилин.

Екологія стала актуальною темою в оптиці. Ми дбаємо про ваше здоров'я!

Тому працюємо з виробниками спеціалізуються на створенні оправ і сонцезахисних окулярів з натуральних матеріалів - дерева, шкіри, використовується в якості екологічно чистого матеріалу - ацетат целюлози, оскільки він створюється на основі природної целюлози.

У нашому асортименті оправи з титану, сталі, алюмінію. Всі вони легкі, гіпоалергенні.

Наше завдання запитати у клієнтів про те, чого вони хочуть і дати їм це!

Наша робота - піклуватися про клієнта настільки добре, щоб вони продовжували повертатися до нас.