​Вєтнам, Муй-НЕ. Поради туристам.

Категорія: Поради туристам

Країна: В'єтнам

Традиційно вважається, що В'єтнам - брудна, небезпечна для гостей країна. Це твердження було дійсно довгий час, але в останні роки влада зрозуміла, який капітал країні приносить туристична сфера, і вклали багато сил для збільшення якості життя своїх іноземних гостей.

Надежные мотоблоки для хозяйства купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В'єтнам, поради турістамВ сьогоднішньому В'єтнамі активно розвивається готельна база, облагороджуються дикі пляжі, будується безліч ресторанів як класичної, так і європейської кухні. Друге життя вдихнули і в нині популярний у російських туристів район Муй-НЕ.

Страшно подумати, але всього двадцять років тому Муй-НЕ був малонаселеній рибальського селом. Після того, як туристи розгледіли в однойменному береговому мисі зручне місце для відпочинку, село почала розростатися і долучилася до прилеглого місту Фанатхьета, ставши одним з його кварталів.

Про таке стрімкий розвиток рибальському селі варто знати, щоб враховувати менталітет місцевих жителів, деякі з яких до цих пір займаються рибним промислом, так і не зумівши перебудуватися під нові умови життя. Дуже часто вони не довіряють гостям, а деякі навмисно намагаються їм зашкодити через те, що гості країни відняли їх звичний спосіб життя своїм вторгненням. Втім, до гостей так ставляться далеко не всі.

В'єтнам

Отже, В'єтнам, Муй-НЕ, поради туристам, які вперше приїжджають на мис полежати на пляжі, зайнятися віндсерфінгом і просто добре провести час:

Насамперед ви потрапляєте в Хошимін - найбільше місто В'єтнаму. У туриста (особливо у недосвідченого) часто виникає бажання купити місцеву валюту, що називається, «на все». Це буде вашою першою помилкою, так як в аеропорту обмінний курс буває сильно завищений. Спочатку дізнайтеся скільки буде коштувати поїздка до Муй-НЕ і придбайте мінімальну суму. Зазвичай 50 доларів на транспортування з харчуванням вистачає з головою. Спробуйте поторгуватися і можете трохи заощадити.

Другий за важливістю у В'єтнамі Муй-НЕ рада туристам - подбайте про засіб від комарів. Існує думка (вельми поширена), що вітчизняні засоби від комарів не сильно ефективні проти В'єтнамських комах, так що вирішуйте самі коли зайнятися цим питанням - по прильоту в Хошимін або будинку. Важливо розуміти, що необхідно засіб не проти свербіння після укусу, а саме те, що відлякує комах, тому що є можливість заразитися лихоманкою Денге. Але не стоїмо панікувати завчасно, за період з 2012 по 2015 рік лихоманкою у В'єтнамі захворіло всього 27 туристів з Росії.

Піщані блохи живуть на диких пляжах. Якщо ви не збираєтеся скупатися на ніким не обжитому пляжі, то боятися їх не варто - на доглянутих пляжах з ними борються. Але якщо спокуса статися єдиними людьми на пляжі візьме над вам верх, то просто дотримуйтесь наступних правил: намагайтеся не знімати одяг (далеко від води); не виходьте на зарослі травою ділянки; обходьте заведення і калюжі стороною; використовуйте засіб від комах, що містить діетілтолуамід (ДЕТА, подивіться склад спрея або крему на етикетці).

Бережіться теплових і сонячних ударів. Це дуже актуальне рада туристам в Муй-НЕ. Навіть п'ять хвилин під прямими сонячними променями можуть обернутися опіком, що супроводжується високою температурою і нудотою. Погодьтеся, це може сильно зіпсувати відпочинок. Обов'язково використовуйте і засіб від засмаги, і крем після. Обов'язково візьміть з собою головний убір. Без нього буде небезпечно виходити в розпал дня на вулицю. Одягайте сорочки або футболки - навіть недовга прогулянка може призвести до опіку. Найкращий час для засмаги - ранок і вечір, коли сонце далеко від зеніту.

Не залишайте на виду, а краще не привозите в країну цінні речі. Якщо фотоапарат, то тільки з собою або в камеру зберігання. Буває таке, що ви відвернулися від цінної речі за все на мить, а її вже немає. Звертатися в місцеву поліцію марно - таких як ви там вистачає, і особливих зусиль по поверненню коштовностей або техніки сили правопорядку застосовувати не будуть.

Ринок - це розвага і спосіб заощадити гроші. Такий колорит ви зустрінете тільки в азіатських країнах. Якщо ви відвідуєте В'єтнам в перший раз, то місцевий ринок обов'язковий до відвідин, хоча б «для галочки». Тільки буває там вкрай брудно і погано пахне.