Тиша в квартирі - наскільки це реально?
Забезпечити собі повний спокій і тишу, живучи в міській квартирі, - завдання абсолютно нереальна, набагато більше шансів зануритися в тишу є у заміського жителя, хоча б тому, що він позбавлений таких «принад» міського життя, як шум від автомобілів і будівельної техніки.
Вы можете купить диплом высшего образования по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
Однак будь-яке місце проживання ви не вибрали, слід максимально убезпечити свою психіку від впливу сторонніх шумів. Незважаючи на велику кількість матеріалів і пропозицій зробити це досить складно.
Для початку займіться вікнами, встановіть склопакети, що володіють шумозахисні властивості, так як саме з вулиці в наші оселі проникає більшу кількість шуму, і купуйте побутові прилади, власний шум яких не перевищує 40 дБА. Якщо ви живете на нижніх поверхах, можна встановити склопакет з армованого скла, який не дасть склу розсипатися, якщо в них чимось потраплять або спробують розбити.
Далі варто провести заходи, що забезпечують ізоляцію вашого приміщення від шумів, що виробляються сусідами. У зв'язку з цим варто знати про те, що хитрі сусіди вміють виробляти шуми двох типів: ударні, коли джерелом шуму є дрилі, молотки, або стрибають з диванів діти, і повітряні: вібрації створюються розмовною мовою і динаміками телевізора. У зв'язку з цим важливо підібрати такі матеріали, які здатні зупинити саме ці шуми.
Якщо основні незручності вам доставляють гучномовці сусідів зверху, то приготуйтеся до екстрених заходів. Справа в тому, що від повітряних шумів врятуватися можна єдиним способом: пожертвувавши мінімум 50 см від висоти кімнати і закріпивши систему підвісних стель, всередині якої розміститься значний шар мінеральної або скловати.
Куди простіше впоратися з ударними шумами, що доносяться згори. Для цього достатньо умовити сусіда укласти під бетонну стяжку або паркетну дошку коркове покриття. Тоді шум від його кроків знижується приблизно на 20 дБ, правда репертуар влаштованої ним дискотеки ви зможете вивчити в найменших подробицях - від таких шумів пробка не врятує.
Приміряне тими ж самими властивостями, що і пробка, мають листові або рулонні матеріали, виготовлені на основі синтетичного каучуку, поліуретану, поліетилену, меламіну.
Спінені матеріали зазвичай дуже популярні завдяки своїй невисокій / маленької вартості, і хто чоловіка зручності їх застосування, наприклад, в якості прошарків і підкладок в складі складних і багатошарових конструкцій. Вони є в асортименті в у багатьох будівельних магазинів, що свідчить їх активного застосування при будівництві будь-яких будинків. Але слід вам врахувати, що використання даних матеріалів в якості звукоізолюючих буде має сенс в разі їх використання в слабо і мало навантажених конструкціях. Іншими словами, вони будуть ефективні тільки для ізоляції структурного (ударного) шуму. Отже, використання даних матеріалів в якості ізоляції від звичайного побутового шуму буде абсолютно неефективно. Так що не варто обклеювати ними стіни в домашніх кінотеатрах, це не спрацює.