Скління котеджів пластиковими і деревяними вікнамиПластикові вікна для котеджу

Скління котеджу вимагає від господарів ретельного продумування при виборі металопластикових конструкцій. І не дивно, адже заміський будинок може пустувати велику кількість часу і, отже, представляти інтерес для можливих зломщиків. З іншого боку, крім міцності, вікна в котедж повинні мати гарний зовнішній вигляд і бути виготовлені з дотриманням всіх вимог і ГОСТів. На що слід орієнтуватися, вибираючи ПВХ вироби?

Вибираємо вікна для скління котеджу

Металопластикові конструкції за умови їх виробництва надійним виробником, як правило, вже мають високі коефіцієнти енергозбереження та шумоізоляції. Але крім цих двох важливих складових при виборі систем в котедж, слід звернути увагу на наступне:

Профессиональный свадебный фотограф в киеве окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Взломоустойчивость. Для того щоб знизити ймовірність проникнення в приміщення шляхом віджимання стулки або розбивання склопакета, зазвичай використовують сталеві відповідні планки і зовнішнє скло товщиною не менше 7 мм.
Дизайн. В цьому відношенні найкраще підійдуть вікна в котедж, які можна замовити безпосередньо у заводу виробника. Звернення безпосередньо до виробника дозволяє замовити моделі будь-якої конфігурації, з будь-якого виду профілю (стандартного білого або ламінованого, повністю імітує дерево).
Додаткові можливості. Необхідно звернути увагу на додаткові функції, які мають ПВХ вироби. Деякі моделі оснащені системою захисту від дітей (положення ручок фіксується за допомогою ключа і запобігає випадкове відкриття стулки), енергозберігаючими склопакетами і профілем (5,7 камерним) і т.д.
Виробник. Все металопластикові вікна виготовляються безпосередньо на території РФ. Відмінність полягає в тому, що деякі для збірки використовують якісні комплектуючі і заводські верстати, інші обходяться підручними і дешевими засобами. Купуючи вікна в котедж у перевірених часом виробників, можна бути впевненим в якості, експлуатаційних характеристиках продукції.