​Система крапельного поливу

Система крапельного поливу, купити яку і для відкритих грядок, і для парників можна в нашому магазині, допоможе виростити багатий урожай. Крапельний полив використовується при веденні сільського господарства в посушливих районах і серед раціональних хліборобів, які заощаджують водні ресурси.

Якісну систему крапельного поливу Ви можете придбати за посиланням https://ugospodara.com.ua/kapelnyj-poliv/ за найвигіднішою вартістю.

Крапельний полив має на увазі дозовану і поступову подачу вологи безпосередньо до прикореневій зоні рослин. Таким чином, волога вбирається корінням рослин, а вода не витрачається на зволоженні всієї грунту. Крапельний полив допомагає боротися з бур'янами, так як останні просто не отримують вологи і не ростуть.

Види систем крапельного поливу:

Без автоматики - полив запускається і контролюється людиною;

Автоматичні - процес поливу відбувається автономно за заздалегідь заданими параметрами;

Комбіновані - можливо як автоматичне, так і ручне управління поливом.

Системи крапельного поливу також розрізняються за способом забору води. Одні можуть брати воду тільки з водопроводу, а інші з водопроводу або бочки встановленої на узвишші. У нашому асортимент представлені всі можливі види систем крапельного поливу і комплектуючих для них від кращих виробників. Підібрати систему Ви можете в нашому каталозі самостійно або за допомогою нашого консультанта по телефону або в онлайн режимі. Хочете подвоїти врожай - придбайте систему крапельного поливу зараз!