Шумоізоляція для стін в квартирі


Будь-який інженер-акустик підтвердить, що матеріалів для повної звукоізоляції немає, є звукоізолюючі конструкції. Пов'язано це з тим, що походження шумів різний, в залежності від довжини звукової хвилі. Звідси і способи боротьби з ними не можуть бути однаковими.

До основних видів шуму відносяться:

повітряний;
ударний;
структурний.

Личный дневник поможет Вам выразить все свои мысли и донести их для всех желающих.


Повітряний шум - це звук від: проїжджаючих автомобілів, що видаються людьми або тваринами, що працює телевізор тощо. Ударний - забивання цвяхів, свердління, тобто, звук створюється при прямому впливі на стіну. Структурний - звуки проникають в приміщення через конструктивні елементи будівлі (стики плит і т.п.).

Відео: Шумоізоляція стін у квартирі - сучасні матеріали

Як позбутися від повітряного шуму

Для звукоізоляції стіни в квартирі від шумів входять в цю групу можна використовувати поєднання жорстких, напівжорстких і м'яких звукоизолирующих матеріалів. До жорстких відноситься гіпсокартон.

Це найпопулярніший звукоізоляційний матеріал на сьогодні. За рахунок того, що плита гіпсокартону досить тонка, корисна площа кімнати зменшується незначно.

До напівтвердим і м'яких відносяться мінеральні та секловолоконние вати. Однак, їх мінус - товщина плити, площа квартири при їх використанні помітно зменшиться.

Більш ефективні в боротьбі з повітряними звуковими хвилями - багатошарові панелі ЗІПС. Товщина таких панелей варіюється від 4 до 13 см., А звукопоглинання до 10 Дб, в залежності від товщини.