​Що складно побачити у Франції, то легко в Абу-Дабі

Що складно побачити у Франції, то легко в Абу-Дабі В середу, 8 листопада, відбудеться урочиста церемонія відкриття музею «Лувр в Абу-Дабі» в Арабських Еміратах. Про це повідомляє The Daile Star.

О 20:00 за місцевим часом пройде відкриття філії паризького музею Лувр в Абу-Дабі, в якому візьмуть участь президент Франції Еммануель Макрон, наслідний принц Абу-Дабі Мухаммед бен Зайд аль-Нахайян, король Марокко Мухаммед VI і інші арабські лідери.

Доска объявлений даст Вам прекрасную возможность продать недвижимость по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Музей світової історії культури будувався на острові Саадіят в Перській затоці протягом 8 років. Він являє собою будинок площею 97 000 кв. метрів під 180-метровим куполом. Для відвідувачів і туристів арабська Лувр відкриється в суботу, 11 листопада. На гостей чекають 23 постійні експозиції, тимчасові виставки, дитячий музей, зал на 200 місць, ресторан і кафе. Колекція музею складається з 600 предметів мистецтва. У перший рік будуть виставлятися 300 робіт з 13 французьких галерей, в тому числі Леонардо да Вінчі, Пабло Пікассо, Поля Гогена і Едуарда Мане. Крім того, в музеї з'явиться експозиція, присвячена релігій світу. Серед її ключових експонатів лист з Блакитного Корану, готська Біблія, П'ятикнижжя, буддистські і даоські тексти.

За словами директора паризького Лувру Жан-Люка Мартіні, відкриття в Абу-Дабі цього «всеосяжного музею» покликане показати різноманітність існуючого в багатополярному світі. Східний Лувр перетворить місто і підвищить його привабливість. Голова Департаменту культури і туризму ОАЕ Мохамед Аль Мубарак заявив, що Лувр в Абу-Дабі є подарунком ОАЕ всьому світу, і він з нетерпінням чекає зустрічі з першими відвідувачами.

Години роботи музейних галерей і виставок: субота, неділя, вівторок і середа з 10:00 до 20:00, четвер і п'ятниця з 10:00 до 22:00. Музей закритий по понеділках. Вартість квитків в східний Лувр складе 60 дирхамів (бл. 955 рублів) для дорослих і 30 дирхамів (477 рублів) - для відвідувачів від 13 до 22 років. Для дітей до 13 років вхід безкоштовний.