Подорожі з дитиною: який транспорт вибрати?

Ви зібралися в подорож з маленькою дитиною? Вітаємо! Хтось скаже, що ви відчайдушний батько. Ми, навпаки, підтримаємо вас, і скажімо, що в цьому немає нічого страшного. Головне - правильно підготуватися до поїздки. А стереотипи залишимо всім невпевненим, вічно сумнівається домосідам.

Для початку необхідно визначитися з транспортом, на якому ви плануєте дістатися до місця призначення.

ЛІТАК

Літак, безсумнівно, самий зручний вид транспорту з точки зору швидкості доставки вас до жаданого курорту. Але і тут потрібно постаратися обійти всі підводні камені.

Від захитування підійде браслет або ліки (потрібно дати за півгодини до зльоту). 

ДЛя того,ч тобы купить качественный садинг перейдите на сайт, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

Зволожите слизову носа малюка, змастіть противірусної маззю, щоб попередити захворювання, тому що повітря в літаку сухий, сперте через великої кількості пасажирів. Непідготовлений маленький організм може не впоратися, і ви отримаєте після прильоту хворого малюка.

Обов'язково візьміть з собою в салон звичайну воду (виключіть солодощі, солодку газовану воду і соки), з їжі краще взяти що-небудь легке, наприклад, яблуко.

Улюблена іграшка заспокоїть, розважить і принесе відчуття комфорту і безпеки.

АВТОМОБІЛЬ

Основна проблема, яка постає перед батьками під час подорожі на автомобілі - це втома і заколисування. Придбайте заздалегідь браслет від захитування. Під час руху необхідно постійно робити зупинки: на сон (забронюйте готель / хостел / квартиру), їжу (заздалегідь подивіться пристойні пункти харчування у вас по шляху), туалет, та й просто розім'яти затерплі кінцівки. Якщо вашій дитині менше 5 років, робіть зупинки кожні 2 години. Так поїздка буде менш втомлює для нього.

Дитину потрібно захопити. Продумайте, що з іграшок ви візьмете з собою. Це повинні бути і улюблені, вже перевірені іграшки, і нові, здатні зацікавити малюка. У продажу зараз є невеликі столики, які кріпляться до автокрісла. На ньому дитина може з легкістю збирати конструктор, і ліпити з пластиліну, і малювати.

Крісло має бути зручним, причому постарайтеся випробувати його заздалегідь. Нехай ваша поїздка на таке довге вiдстань не буде першою. Привчайте малюка поступово до того, що треба сидіти в пристебнутий стані досить тривалий час, і до самого крісла, і до шуму автомобіля.

Живлення. Найлегше подорожувати з немовлям. Їжа завжди з собою: смачна, безпечна і навіть підігрівати не треба. У разі, якщо дитина вже їсть звичайні продукти, краще все взяти з собою: заварити в термосі кашку, заправити фруктовим пюре, взяти в дорогу улюблене печиво або хлібці. Ними теж можна непогано відвернути, якщо дитина закапризує.

Про всяк випадок уточните адреси і телефони найближчих поліклінік і лікарень, які будуть у вас по шляху. В дорозі може статися всяке.

ПОТЯГ

В ідеалі слід викупити все купе, тоді поїздка буде більш-менш комфортна. Не треба ні з ким ділити полки, столик. Ви надані самі собі. Якщо немає можливості викупити все, тоді варто брати необхідну кількість квитків, але знову ж таки в купейному вагоні.

Розваги: ігри, іграшки, казки, оповідання, коментарі «що за вікном». Насправді поїздка на поїзді - це маленьке пригода. Діти запам'ятають її надовго, особливо, якщо їх захопити.

Живлення. Без проблем, якщо малюк на грудному вигодовуванні. Трохи більше проблем, якщо немає: беремо в дорогу овочеві, фруктові пюре, фрукти, каші, і будь-який інший корисний, смачний, звичний перекус.

Радимо взяти з собою дорожній горщик. Якщо малюк вийшов з віку підгузників, не варто одягати їх під час поїздки. Як правило, в вагонах дуже душно і спекотно, і дитині буде зовсім некомфортно. А ось горщик буде дуже, до речі, на випадок зайнятого туалету або санітарної зони. Хоча, з огляду на рівень чистоти наших вагонних туалетів, радимо завжди користуватися своїм горщиком.

Від захитування допоможуть засоби озвучені раніше.

АВТОБУС

Автобус самий невідповідний з видів транспорту при подорожі з маленькою дитиною на довгі відстані. Як правило, він переповнений і немає можливості вийти, коли тобі захочеться, походити по салону (в разі дітей - побігати). Немає місця комфортно розташуватися для сну. Якщо у вас маленький малюк, то доведеться його всю дорогу тримати на руках. Однак, якщо уникнути такої поїздки не вдається, тоді підійдуть попередні рекомендації по їжі, заколисування і розваг.