Основні Курорти Мексики

Основні курорти Мексики

Да, дорога в країну вийде довгою. Регулярними прямими рейсами з Москви до курортів Мексики володіють дві авіакомпанії - Аерофлот і Трансаеро, і переліт займе не менше 13 годин.Ще більш довгої вийде дорога з пересадками в Європі чи США, але, при певному везінні, більш економічно вигідною.

 

Велика частина маршрутів закінчується в столиці країни - Мехіко, звідки легко дістатися до будь-якого з курортів.Приміром, популярні аеропорти Канкуна і Акапулько приймають до 50 рейсів на тиждень, тобто внутрішнє авіасполучення Мексики вельми розвинене.

 

Як переміщатися

 

Зручно переміщатися між містами на автобусах, що пропонують різний рівень сервісу, але, в будь-якому випадку, цілком комфортних і недорогих.Також вигідно користуватися громадським транспортом і при внутрішніх курортних переміщеннях, вартість проїзду в автобусі складе 5-6 мексиканських песо не залежно від дальності поїздки.Орендувати автомобіль не складе труднощів за наявності міжнародних прав і віку старше 21 років.Вартість оренди - близько 600-700 песо на добу, при довгостроковій оренді можливі значні знижки.

 

Валюта

 

Мексиканський песо (MXN) обмінюється по курсу приблизно 16 MXN за 1 євро, але, завдяки наявності у Мексики могутнього сусіда, в країну краще приїжджати з доларами США.

 

Віза

 

Також, при наявності американської візи отримання мексиканської для в'їзду в країну не буде потрібно.В іншому випадку, при необхідності одноразова мексиканська віза видається безкоштовно, електронним способом, і пред'являється в момент придбання авіаквитків і перетину кордону.Термін її дії - 180 днів. Довгострокові візи (на 5 і 10 років) можна отримати при зверненні в консульство Мексики, надавши необхідний комплект документів.

Возможно вам понравится

Море Жесть на чорному морі
Море Жесть на чорному морі
Море Відпочинок в Криму Курорт
Море Відпочинок в Криму Курорт

Графік прем'єр серіалів. Перша половина жовтня 2014 & Nbsp; & mdash; & NBSP; KinoNovosti
"Grejspojnt" (Fox) - Прем'єра desâtiserijnogo міні-серіалу, sozdannogo на основі британського dramy «Вбивство на пляжі" з Девід Теннант і Annoj Ганн У ролях.На пляжі містечка Грейспойт знайдено тіло хлопчика.