Етиловий спирт: хімічна сполука для харчової промисловості і медицини

Етанол - прозора рідина без кольору, з різким запахом і пекучим смаком. Сьогодні незамінний на багатьох виробництвах. Його широко використовують в якості палива для двигунів внутрішнього згоряння, в медицині, для отримання ефірів. У хімічній промисловості метілкарбінол потрібно для отримання різноманітних речовин, штучного волокна і фотоплівки. У шкіряної промисловості він потрібен для дублення шкіри, в радіоелектроніці - для виготовлення мікросхем. У домашніх умовах з'єднання використовують для отримання електрики і дезінфекції приміщень.

Купити етиловий спирт можна двох видів

Технічний 92% спирт. Інша назва денатурат. Для його отримання використовують дерево або нафтопродукти. Додавання деяких речовин виключає його використання для приготування продуктів харчування. Необхідний для виробництва побутової хімії та лакофарбової продукції.

Харчовий спирт є компонентом алкогольних напоїв. Його отримують з різних продуктів харчування, найчастіше з картоплі. З'єднання цього роду застосовують в медицині і харчовій промисловості.

Вы можете купить спиртовой раствор по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За ступенем чистоти речовина буває декількох сортів:

«Люкс»

«Екстра»

«Вищої очистки»

"перший сорт".

Для отримання перших двох видів використовують тільки спеціальне зерно. Для останніх двох підходять будь-які інші продукти харчування.

Продаж речовини здійснюється як оптом, для потреб підприємств, так і в роздріб, для приватного застосування. При використанні з'єднання важливо бути обережним. Надмірні дози препарату мають наркотичну і токсичну дію на організм. При тривалому впливі речовина викликає гостре отруєння і смерть.