Eaton автоматичні вимикачі. Надійна автоматика - гарантований захист.


Для захисту від коротких замикань, перевантажень, існує спеціальний електроприлад - автоматичний вимикач (автомат). Із завданням захистити людське життя при контакті з електричним струмом і захистом від пожежі добре справляється такий пристрій як диференціальне реле (діфреле або УЗО). Диференціальний автомат (діфавтомат) є приладом 2 в 1, який об'єднує в собі функцію і автоматичного вимикача і диференціального реле.
Сучасні пристрої даного типу здатні спрацьовувати через частки секунди, тому являють собою ідеальні пристрої, що забезпечують повноцінний захист об'єктів будь-яких типів:

житлових будинків і квартир;
виробничих цехів;
будівельних комплексів;
складських споруд;
електричних підстанцій і т.д.

Компанія «Електролайт» пропонує своїм клієнтам високоякісні та перевірені автоматичні вимикачі Eaton Moeller, а також діфреле і дифавтомати даного виробника.

Види модульної апаратури
Продукцію компанії Eaton, автоматичні вимикачі мюллер, автоматичний вимикач, діфреле, діфавтомат, контактор модульний, випущену цією фірмою, ви зможете купити на сайті компанії «Електролайт». У каталозі представлені вироби різних серій:
диференціальне реле

PF4;
PF6;
PF7;

Диференціальний автомат

PFL6;

Автоматичні вимикачі:

PL4;
PL6;
PLHT;

Для зручності споживачів автоматичні вимикачі pl4, автоматичні вимикачі pl6 моделі розподілені за такими категоріями:

1 полюс;
2 полюс;
3 полюс;
4 полюс.

Вы можете приобрести оригинальные автоматические выключатели eaton moeller по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Якщо ви хочете бути впевнені в електрообладнанні, рекомендуємо купити автоматичні вимикачі Ітон!
Всі автоматичні вимикачі мають ручне включення, а вимикаються як вручну, так і автоматично в разі короткого замикання або високих навантажень.
Моделі з одним полюсом створені для захисту від надмірного нагрівання мереж, приладів, який може виникнути при короткому замиканні або перевантаженнях.
Двополюсні автоматичні вимикачі встановлюються з тією ж метою, що і однополюсні, але з тією відмінністю, що на другий полюс ставлять нейтраль (нуль). Це зручно, якщо невідомо, який з проводів є фазою, а який нуль, тому що в разі короткого замикання (КЗ) автомат розірве обидва полюси.
Моделі з трьома полюсами (трифазні) рекомендовані до монтажу на електричних установках з трифазної навантаженням, а також застосовуються для захисту електричних двигунів від перепадів і замикань. Для цих же цілей використовуються моделі з чотирма полюсами.