Де провести медовий місяць?

Медовий місяць - це той чудовий час, коли молодята можуть вирватися зі звичного середовища і просто побути разом, не відволікаючись на будь-які повсякденні турботи. Але куди ж відправиться в свій медовий місяць? Ми спробуємо розібратися в цьому питанні.

До речі, саме слово «медовий місяць» відбулося з роману Вольтера «Задиг, або Доля», в якому так називався перший місяць спільного життя молодят.

Сайт предлагает Вашему вниманию крупную денежную сумму под залог Вашего авто.

Почати планувати спільний відпочинок коштує вже при подачі заяви в ЗАГС, так ви не тільки заощадите чимало грошей, заздалегідь забронювавши номер і купивши квиток, але і зможете бути впевнені, що для вас знайдеться місце в обраному готелі, чого може не трапиться, якщо займатися цим в останню мить. Крім того краще заздалегідь вирішувати можливі суперечки, з питання де провести медовий місяць зі своєю половинкою.

Традиційно популярними «медовими» напрямками є: Гоа, Сейшели, Мальдіви і Кіпр - це відмінні варіанти для любителів пляжного відпочинку і теплого клімату. Якщо ж ви за вдачею романтики, тоді хорошим варіантом буде подорож в Париж, Рим чи Венецію, де можна вивчити популярні місця для закоханих, на кшталт стіни любові в Парижі.

Якщо ж ви хочете просто усамітнитися від усього світу і бажано з комфортом, то тоді непоганою ідеєю буде зняти віллу або будинок де-небудь в Швейцарських Альпах або Австрії. Не самий бюджетний варіант, але такий варіант відпочинку не здасться вам стандартним і приївся.

Готель Кембрійські в Швейцарії

Багато готелів пропонують окремі програми для молодят, варто розглянути і такі варіанти, адже багато хто з них можуть виявитися досить цікавими, так, наприклад, підводний готель «Посейдон» пропонує послугу укладення шлюбу під водою, з подальшим проведенням медового місяця в підводному номері. І таких пропозицій, насправді, чимало, просто потрібно трохи пошукати, а не погоджуватися на банальні тури, які вам відразу запропонує туроператор.

Підводний готель "Посейдон"

Нарешті, зовсім не обов'язково обмежуватися чимось одним, ви цілком можете розділити свою весільну подорож на окремі частини, наприклад, один тиждень ви проведете на Балі, іншу в Сінгапурі, а на третю поїдете до бабусі в Маріуполь - все залежить тільки від ваших фінансових можливостей і бажання. Тому при виникненні складного вибору між сподобалися варіантами, ви можете вибрати відразу кілька, просто розділивши свою подорож на кілька частин, тоді вирішувати, де провести медовий місяць буде трохи простіше, та й сама подорож постане перед вами одноманітним.