Як святкують новий рік в різних країнах

Новий рік у Великобританії

Новий рік настає з співу дзвони, сповіщаючи всім, що свято прийшло. Вважається, що з його приходом потрібно відкрити задні двері, випускаючи Старий рік, потім відкрити передню, впустити Новий, повний щастя і надій. В Англії не прийнято дарувати дорогі подарунки на це свято, більше вони вважають за краще брелоки, листівки. Як і в Росії, англійці зустрічають свято з ялинкою прикрашеної безліччю іграшок та гірлянд. Тут проходять найбільші новорічні паради. Як правило, Новий рік проходить в цій країні тихіше, ніж Різдво.

Новий рік в Франції

Вы можете купить фальшивки tor по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Країна романтиків і любові. Тут Новий рік зустрічають 31 грудня. А1 січня настає перший день цього свята, його називають, як день дурня, вважається, що хто не святкує Новий рік, той дурень. У Франції святкуванні проходять весело, є така традиція у виноробів, щоб в наступному році був хороший урожай, потрібно почаркуватися з бочонком вина, випивши за багатство і процвітання виноробні. Свято відзначають тихо в сімейному колі. Діда Мороза у французів немає, зате є дідусь, який їздить на ослику і дарує подарунки.

Новий рік в Китаї

У Китаї в цей день запускають небесні ліхтарики і підривають петарди, але китайський Новий Рік це ціла окрема тема, тому їй ми присвятимо окрему статтю