Село бедуїнів

Село бедуїнів недалеко від єгипетського міста Хургада - прекрасна можливість подивитися, як живуть корінні жителі аравійських пустель. Кочові племена бедуїнів розселені нерівномірно по всій пустинній території Хургади, багато хто з них відмовляються від контактів з цивілізованим світом. Село бедуїнів в Хургаді відкрита для відвідування туристами, тут можна поспілкуватися з її жителями і зануритися в їх повсякденний побут, познайомитися зі звичаями і пізнати місцевий менталітет.

Як дістатися?

Вы можете приобрести качественные расходные материалы BEKO по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо дослівно перекладати з арабської, то «бедуїн» - це житель пустелі. Поселення розташовується досить далеко від міста, дістатися сюди можна на автомобілі або квадроциклі, більш екзотичний місцевий спосіб пересування - верблюди. Туристам пропонується на вибір багато екскурсійних програм по відвідуванню цього району Хургади, вони не дороги за ціною і доступні навіть відпочиваючим з невеликим бюджетом.

Село бедуїнів не багата сучасними зручностями. Тут немає електрики та інших благ цивілізації. Місцеві жителі підтримують той уклад життя, який звикли вести їх предки. Приїжджаючи сюди, важко повірити, що зовсім поруч розташовується такий великий мегаполіс, як Хургада, що став популярним для туристів в останнє десятиліття.

Бедуїни готують їжу на багатті, печуть традиційні коржі з борошна і води. Основне заняття людей цього району Хургади - розведення верблюдів. Будиночки жителів зроблені з очерету, вночі в них досить холодно, тому верблюжа шерсть тут цінний матеріал, з якого тчуть одяг і ковдри. Виникає повне відчуття, що час тут зупинився.

Що взяти з собою?

Село бедуїнів в Хургаді розташовується в пісках пустелі, тому бажано надіти відповідну, що закриває тіло, одяг, щоб уникнути сонячних опіків. Обов'язково необхідний головний убір, можна придбати місцевий хустку-арафатку і сонцезахисні окуляри. Про це варто пам'ятати, ще збираючись в Хургаду будинку.

Не завадить і крем для захисту від сонця. Клімат пустелі характерний різкими перепадами температур, тому необхідно захопити теплі речі на випадок вечірнього похолодання. Воду можна купити і у місцевих жителів, але краще захопити пару пляшок чистої води з собою. Не завадить і трохи грошей на покупку місцевих сувенірів на згадку про жителів цього району Хургади. І тоді поїздка в село Бедуїнів безумовно запам'ятається надовго!