Самокрутка - елітна альтернатива сигаретам

Самокрутки отримали велике поширення - якщо раніше вони були доля не багатьох, то сьогодні багато заможних людей переходять з сигарет на них. Почасти це відбувається через стрімке падіння якості сигарет, частково - через можливість купити тютюн для самокруток з кращих плантацій. Причому доступний не тільки надпопулярний сорт Вірджинія, але і інші

Качественный табак купить в украине по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Саме тютюн в самокрутки, а не сироп в звичайних сигаретах, забезпечує різноманіття смаків. «Найсмачніші» сорти - це:

Берлі - м'який, але фактурний смак з горіховою ноткою в післясмаку;

Кентуккі - міцний тютюн, з щільним і вираженим смаком;

Орієнтал - неймовірно солодкий, дуже легкий сорт;

Латакія - копчений смак і під час куріння, і в післясмаку, рельєфний і щільний.

Багато сортів тютюну змішуються між собою, утворюючи не звично в кальянів мікси, а зовсім нові смаки все з тим же характерним тютюновим ароматом:

American Blend - суміш тютюну на основі Берлі повітряної сушки;

Zwar і Halfzwar - суміші на основі Кентуккі і Кентуккі + Вірджинія;

Mild - суміш Вірджинії і Берлі.

Що потрібно мати?

Якщо порівнювати сигарети і цигарки, то останні мають більш виражений і фактурний смак і незрівнянно вищу якість. Адже сучасному любителю самокруток доступний не тільки якісний тютюн, а й:

спеціальний папір, в тому числі і готові гільзи;

фільтруючі елементи;

спеціальні машинки.

«Накрутити» самокруток на найближчі кілька днів можна за кілька хвилин, використовуючи вже готові варіанти паперу, фільтрів і відповідну машинку. При цьому зовні самокрутки будуть нагадувати якийсь преміальний сорт сигарет, а за смаком і відтінку тютюну - перевершувати будь-яку сигаретну продукцію, реалізовану у нас в країні.

Вартість самокруток в перерахунку на сигарети знову ж нижче. З огляду на, що ціна на тютюн для самокруток в СПБ прийнятна, перейти з сигарет на них буде вигідно не тільки заможним людям, але і особам із середнім і навіть невеликим достатком. При цьому буде відомо, що ви курите тютюн, а не тютюновий продукт незрозумілого походження - підробок на вітчизняному ринку чи не більше, ніж оригінального продукту. Тютюн для власноручного виготовлення самокруток не підробляють, принаймні ризик зіткнутися з контрафактом мінімальний.