Ремонт трикімнатної квартири
У дизайн-проект потрібно відобразити всі майбутні зміни. Також потрібно придбати всі необхідні матеріали та інструменти для ремонту. При цьому важливо добре уявляти собі результат ремонту: подумайте, який саме ви хочете бачити свою трикімнатну квартиру, які матеріали і кольори найкраще використовувати при її обробці. Якщо планування квартири вільна, то простір для фантазії в організації простору дуже великий. Вітальня-хол або вітальня-кухня - все це можна обіграти без особливих складнощів. Однак якщо в квартирі є внутрішні стіни, то вибір дизайнерських рішень дуже обмежений. З іншого боку, можна розглянути план перепланування, поєднати кілька кімнат або роз'єднати їх.
Будь-який ремонт трикімнатної квартири потрібно почати з підготовки приміщень. Необхідно зняти старі шпалери і демонтувати підлогу. Очищати приміщення слід дуже ретельно, не залишаючи бруду і сміття. Потім можна зробити стяжку підлоги й встановлення нових вікон, замінити всі комунікації. При бажанні можна поміняти електропроводку або підвести дроти в ті точки, де ви планували зробити розетку, світильник, вимикач. Потім можна приступити до оздоблювальних робіт.
Качественный ремонт квартиры Вы можете заказать на сайте http://euro-bud.com.ua, цены на услуги Вас приятно удивят.
Спочатку готуємо стіни: штукатуримо і вирівнюємо. Наступним етапом слід провести оздоблювальні роботи стелі: заґрунтувати його і затерти. Далі приступаємо до основної роботи з оформлення стін: фарбуємо або клеїмо шпалери. Після слідують побілка, фарбування стелі або установка натяжних і підвісних стель. Кладка плитки та встановлення дверей - це останній етап ремонту.
Планування ремонту в трикімнатній квартирі залежить від розміру приміщень і залишається сталою. Якщо все кімнати просторі і в квартирі проживає більше чотирьох чоловік, тобто можливість розмістити всіх, зробивши для кожного окрему кімнату. Це особливо зручно, якщо в кімнаті не одне вікно, а два. Такі кімнати можна зустріти в кутових квартирах. Тоді трикімнатну квартиру можна легко перетворити в чотирикімнатну за допомогою гіпсокартонних перегородок. Розмір кімнат при цьому стане менше, зате кожен член сім'ї матиме окрему кімнату. Варіант з поділом кімнат набагато простіше, ніж з їх поєднанням. Адже тоді доведеться прибирати стіни, а для цього потрібно ряд документів з відповідних органів. В результаті поєднання кімнат їх розмір збільшиться, хоча кількість, звичайно зменшиться. Але якщо в квартирі проживає трохи людей, то такий вид перепланування цілком виправданий.