​Місто-музей Берн

Берн вважається серцем Швейцарії. Цей німецькомовний курортне місто, по чисельності населення є четвертим містом країни. Він займає територію в південній частині Швейцарського плато, на березі річки Ааре. Історичний центр міста зосереджений на півострові, шлях на який лежить через унікальний міст, що вражає всіх туристів своєю висотою. На півострові величезна кількість історичних будівель, унікальні вежі і фонтани, виконані в стилі середньовіччя.

Місто музей Берн

Бизнес консалтинг поможет Вам значительно увеличить свои продажи и получить максимум прибыли.

Сучасний Берн зовсім не схожий на більшість європейських міст. Практично всі будівлі в ньому зберегли свій первозданний вигляд. А кілька культур, які тісно переплітаються в місті, роблять його ще більш привабливим для туристів.

У місті працює 15 музеїв, з яких найбільш відвідуваним є Швейцарський альпійський музей. Крім альпійської флори і фауни в музеї можна побачити альпіністські спорядження, дізнатися детально про його застосуванні. Для тих, хто бажає дізнатися подробиці про історію міста, чекає Бернський історичний музей, який прославився найбагатшою колекцією експонатів історії.

Берн

З архітектурних будівель рекомендується подивитися Кафедральний собор, побудований в готичному стилі, вежу Кефігтурм. Вежа знаменита своїми астрономічними годинами, де замість бою курантів лунає спів півня, і з'являються казкові фігури. Серед цих фігурок є і символ міста ведмідь. У Берні проходить багато розважальних подій, серед яких різні фестивалі, концерти і конкурси. У вечірні часи гостей чекає нічний клуб Престиж, оформлений в італійському стилі, який має в своєму розпорядженні до приємного проведення часу.

Туристична поїздка в Берн залишить масу незабутніх вражень, дозволить дізнатися багато нового і цікавого.