​КУЛЬТУРА, РЕЛІГІЯ І ЦІКАВІ МІСЦЯ Шрі-Ланки

Калутара, Бентота, Хіккадува - найпопулярніші і відомі курортні зони. Столицею Шрі-Ланки є Коломбо - портове місто, в якому «б'є ключем» сучасне життя. У місті безліч магазинів, в яких можна придбати різні подарунки та сувеніри на пам'ять. Експонати Національного музею Коломбо представляють інтерес для тисяч туристів. На південь від столиці, всього в 10 кілометрах, можна відвідати один з найкращих зоопарків Азії і побачити виставу дресированих слонів.

Ближче познайомитися з найдавнішою культурою і з'ясувати, чому ж Шрі-Ланка вважається батьківщиною буддизму, можна, покинувши метушливі міські вулиці і зробивши екскурсію на святі місця.

Анурадхапура - одне з міст, що увійшли до Списку культурної спадщини ЮНЕСКО, дбайливо зберігає пам'ять про минулі століттях. Тисячі паломників їдуть в це місто, щоб побачити найстаріше на планеті дерево - Бо. Воно виросло з гілки того дерева, під яким великий Будда пізнав своє прозріння. Дуже цікаво розглянути і сім дагоб. Одна з них, Джетавана - ступа, висотою в 120 метрів, всього лише трохи поступається піраміді Хеопса.

Купить авто и велобагажники Вы можете на нашем ресурсе по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

До початку XIX століття столицею острова був місто Канді, який знаходиться на надзвичайно мальовничому гірському масиві. У центрі цього міста знаходиться, вражаючи своєю дивовижною красою, озеро, на його березі розташований Далада Малігава - храм, прикрашений сріблом і слоновою кісткою, в якому зберігається найбільша реліквія - Зуб Будди. Крім цього, тут збережено безліч старовинних рукописних книг і статуеток Будди, зроблених із золота, кришталю, нефриту і смарагду. Прогулюючись по зелених вулицях міста, туристи можуть захоплюватися, спостерігаючи за граціозністю і пластичністю Кандійської танцюристів і майстерністю «глотателей вогню», які ще й ходять по розпеченому вугіллю. Неможливо не відвідати чудовий Королівський ботанічний сад, розташований за містом. Вперше він з'явився на початку XIX століття, а тепер налічується вже понад 45 видів рослин.