​Кінозал на воді

Завзятих туристів сьогодні здивувати непросто, але навіть бувалі мандрівники іноді стикаються з чимось раніше небаченим. Чи можете ви собі уявити кінотеатр, який знаходиться прямо в море, на воді? Якщо так, то це означає, що ви вже чули про Archipelago Cinema (Кінотеатр "Архіпелаг"), який знаходиться на воді і під відкритим небом в Таїланді.

Качественные тени для век Вы можете приобрести на сайте https://mymakeup.com.ua/teni-dlya-vek по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ви, напевно, вже представили себе плаваючу баржу або щось на зразок цього, а ось і немає, кінотеатр складається з окремого плота для глядачів і великого екрану. Причому глядачі розміщуються на зручних кріслах-подушках. До самого ж кінотеатру можна дістатися на водному транспорті, ну або вплав, для любителів екстриму.

Сама бухта немов нагадує закруглену форму кінозалу, а дві скелі позаду екрану дозволяють не відволікатися на морські краси. Кіносеанси проходять вночі, по-перше, тому, що вдень не дуже приємно перебувати під палючим сонцем, а по-друге, тому, що перегляд фільму можливий тільки в темряві, адже дахи, як в звичайному кінотеатрі, тут немає, а проектор теж не всемогутній.

На що тільки не здатна людська фантазія і цей плаваючий кінотеатр ще один приклад її роботи. Особливо приємно буде дивитися тут фільми на кшталт «Щелепи», або «Глибоке, синє море».